Jump to content
BulForum.com

naemane na microbus


The^Undertaker

Recommended Posts

Nqkoi da ima ideq kude moje da se naeme takova 4udo, v smiusl trqq ni prevoz do Pamporovo na nqkolko 4oveka s bagaj i Kolela .

nqkoi ako znae kude moje se nameri takova ne6to ili razpolaga s ne6to pobira6to 4 kolal s bagaja i horata im da svirka na private !

Link to comment
Share on other sites

На самата автогара Родопи предлагаха навремето... "Чавдарчета". Ама май само в едната посока - на връщане не знам. И май се плаща и курса натам и наобратно на микробусчето.

Link to comment
Share on other sites

Na piacata do Neptuna - na ulica Skopje - v kraia na ulicata posoka novia nadlez !

 

Tam sa povecheto tovarni kamioni i tovarni busove ,no mislia che ima i za prevos na hora !

Link to comment
Share on other sites

sled mahanotehnikuma se sabirat razli4ni kamioni i mikrubusi koito mogat da se naemat.tva e na kraq na ulica skopie v ki4uk parij

\

 

 

az tva mai veche go kazah , no "povtorenieto e maika na znanieto "

Link to comment
Share on other sites

Ami togava hodete tarsete reisa za Smolian ili za Devin ili za Madan i s niakoi drug lev za shofiora ,moje i da si kachite koleletata v bagajnoto pomeshtenie !

 

100 % sam siguren che vinagi ima miasto za niakolko koleleta v bagajnoto na reisoveta ,zashtoto to e dosta goliamo kato obem !

 

Ili ako ne - znaete kade se namira asenovgradsko shose !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...