Jump to content
BulForum.com

ot edna sound karta 2 zvuka


Recommended Posts

Знам че не е много добре написан Topic Title-а но не знам как се нарича това . Искам значи като си пусна с XMMS някаква мп3-ца и beep-овете на gaim и други такива програми да се чуват въпреки парчето което е пуснато или иначе казано да пусна 2 звука .. говорим за едновременно ! Сега ако слушам някаква песен без значение с какъв player и ми дава че /dev/dsp е зает и не пуска втори звук а го пуска след края на парчето което върви в момента . Със SIS7012 звукува карта съм на дънцето ми е и съм сложил на АЛСА всичко най-ново ако това има значение.. чакам помощ

Link to comment
Share on other sites

ами аз рових доста но не намерих решение оказва се обаче че един приятел е със същата дистрибуция с която съм и аз Слак 9.1 упградената до припадак само че той е с друга звукова карта и при него всичко работи като по ракия с шопска .

Link to comment
Share on other sites

molq dai malko pove4e obqsneniq koe kak se pravi 4e az svalih programata i spored READMEto trqq da napravq make samo ;) i posle na xmms s esound plugina a na mpg123 s | asdcat NO tova ne raboti pri men

Link to comment
Share on other sites

При мен не става нещо предполагам поради некадърност .. ще се провеждат тестове :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...