Jump to content
BulForum.com

Accelerated-X


Recommended Posts

Не че нещо не мога да схвана за какво става дума? Какво е това?

Link to comment
Share on other sites

ne6to det podobriava X misla :\ ama mi triaa mn spe6no za edin laptop seriata na X-accelerator e (LX) ako niakoi moje da e nameri sh sam mn blagodaner az e namerih ama platena

 

програмката я има по файловите сървъри [xdcc/fserve]. Намерих я в ircspy ... Само я потърси, след тва се логваш на някой от irc сървърите, влизаш в посочения канал и сваляш през dcc. Май нямаше нужда от толкоз обяснения, но аз да си кажа. След като я пробваш напиши един пост дали върши въобще няква работа тая програма.

Link to comment
Share on other sites

програмката я има по файловите сървъри [xdcc/fserve]. Намерих я в ircspy ... Само я потърси, след тва се логваш на някой от irc сървърите, влизаш в посочения канал и сваляш през dcc. Май нямаше нужда от толкоз обяснения, но аз да си кажа. След като я пробваш напиши един пост дали върши въобще няква работа тая програма.

Може да го пробвам, макар че и драйвера от вендора на видео картата ми стига за сега :)

Link to comment
Share on other sites

Това е най-общо казано графична среда (не само shell, а цял сървър, API и т.н.).

Твърди се, че е най, ама най-най-най бързата такава. Е, не вярвам тези дето ще я опитат, да се притеснят, че това се твърди от самите й производители.

Средата е комерсиална, напълно затворена, като код (поне за последно, когато я проверих) и според мен е абсолютно безсмислена за инсталиране и използване.

 

Какво по-точно не ти харесва в XF86 и наследници? За какво ти трябва?

Link to comment
Share on other sites

Асъл и аз тва разправям за какво ни е ? Още повече щом е и с closed sourse а.к.а. клозет сорс ...

(моля никой да не се обижда)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...