Jump to content
BulForum.com

Warcraft III The Frozen Throne Beta


Ael

Recommended Posts

Neshto nemoga da ia podkaram bre? Mai gateway-a mi e v gaza shtoto nemoga da vlezna v Battlenet (to samo tam moje). Ako nqkoi znae nqkav validen adress da kaje da ia vidim taia beta versia! <_<

 

P.S. A i ako nqkoi znae ot kade mojem da namerim crack za World Edit.exe (v1.05) da se obadi 4e uspqh da namera samo za 1.00 ma ne mi varshi mnogo rabota

 

Sega vidiah 4e e izleznal i 3.05a patch i shte gledam da go namera no za crack-a neznam ....predlojenia

Link to comment
Share on other sites

10x Pusnah ia utre shte ka4a vsi4ko neobhodimo ot patch 303 nagore za da moje koito iska da ia probva shtoto naistina igrata ima dosta promeni !!!!

Link to comment
Share on other sites

Качил съм всичко тук. Ъпдейтвайте подред. 303->304->304а и т.н. Сървърите за Батъл нет са warforge.kicks-ass.net или warforge.kicks-ass.org (secondary) Трябва да стартирате frozen throne.exe с параметър -wf както и да настроите гетъуея (сърварите дето посочих горе). Тва се сещам за сега ако нещо нестава питайте :D

Link to comment
Share on other sites

Трябва да стартирате frozen throne.exe  с параметър -wf

С други думи правите shortcut на frozen throne.exe --> properties и в графата TARGET добавяте '-wf'.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...