Jump to content
BulForum.com

Продавам нов компресорен влагоабсорбатор ALASKA AD2000


Recommended Posts

Продавам нов компресорен влагоабсорбатор (изсушител за въздух) ALASKA AD2000. Купуван е преди 2 години. Пускан е само веднъж за проба. От тогава не се ползва и стои в кашона. Гаранцията е изтекла.

 

Параметри на уреда:

 

- 20 л на ден извлечана от въздуха влага

- 6.5 л прозрачен резервоар

- автоматично изключване при напълване на резервоара

- автоматично размразяване

- подходящ за помещения с работен обем до 120 куб. м.

 

Мисля, че има и щуцер за директно отвеждане на водата в канализацията. Цена 200 лв. За контакти гр. Пловдив, 0878/247669. Транспортът за града е за моя сметка.

 

 

17474639169803844041329815519ithWZaM5iK9MZq186WJV.JPG

120816198616904949311329815528PZi63FPmVPKFs2KVwhed.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ми тои като нов е струвал по малко егати цената. :unsure:

 

Нов е струвал много повече от 200 лв. Има си документ, който го удостоверява. Не бъркай ALASKA AD2000 с по-слабия модел ALASKA AD1000.

Link to comment
Share on other sites

Може и така дае в нета няма много такива за подаване но тука във втория пост хорат казват колко са го купили от метро http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256353.45 .Но стига толкова спам машината е твоя и ти определяш цената.Успех с продажбата .

Link to comment
Share on other sites

Ти обърна ли внимание, че хората са купили техният влагобсорбатор преди повече от 4 години :confused, или смяташ, че цената не е мръднала оттогава? Когато аз тръгнах да търся, цените вече бяха доста по-солени.

Като не намираш достатъчно информация, обиколи тук-там и виж колко струва нов такъв в наши дни. Както вече споменах, уредът има документ, който удостоверява, че е купен преди две години на по-висока цена от тази, на която го продавам към днешна дата.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...