Jump to content
BulForum.com

Moje li nqkoy da uploadne Van Gogh


Recommended Posts

Eh novobranec ama pich... Glei sia. Az sa fanah da tocha kartini i da gi kachvam ama mi otgovoriha mnogo malko hora. Poiskaha si Rembrandt i Monet i tam kvoto oshte beshe ne pomna i az im iznamerih i kachih. Posle nikoi sa ne obadi. Daje i temata gledam e izcheznala. Ako si navitak naistina shte ti svalia kartini na Gogh. Kaji kvo niamash ili napravo sichko kakvoto namera? Btw razgledai dirPaintings

Moje i da si haresash neshto. Ama to niama koi znae kakvo. Ako sa navadat pak navitaci mojem da napravim goliama kolekcia...

Link to comment
Share on other sites

Hey Friend, svalil sym kakvoto ima v paintings, no tova ne stiga... Tezi kartini mi trqbvat za hora, koito izob6to ne znaqt kakvo e Internet, taka 4e navitaci ima. Ako ti se iska svalqy vsi4ko ot Van Gogh i ka4vay, a sy6to i ot razni drugi maystori. Potrebitelite ti vyob6te ne znaqt za tozi forum, nali znae6 horata na izkustvoto - jiveqt si v tehniq svqt i si letqt v tehnite si oblaci. Kakva druga motivaciq da ti dam, 4udq se??? :rolleyes: A, setih se, blagodarnosti za onova, koeto ve4e si uploadnal!!!

Do skoro.

Link to comment
Share on other sites

OK Paintings Restarting...

Svaliam ti van Gogh kolkoto moga da namera. Osven tva sega sam se zael da svaliam i Roerich samo deto kachestvoto ne e osobeno dobro ama.... Blagodaria za podkrepata. Vednaga otivam da tarsia...

Link to comment
Share on other sites

Kachih parvite 30tina kartini na Gogh no ima oshte dosta. Za sega samo Self-Portraits i Portraits kakto i malko peizaji i proslovutite kartini na staiata mu v Arles. Ochakvaite oshte...

Link to comment
Share on other sites

Spokoino....idvat oshte. Taka i taka si kibicha.... dai da svarsha malko rabota. Abe kvo da ti kaja....i az sam fan. I az sa kefa. Btw koi sa sichkite tia hora det sha sa mi blagodarni be. Az tolko malko puznavam koito se interesuvat ot tova izkustvo...ili pone na moita falshiva vazrast 17. V edin neosobenogoliam grad jiveem moje da se znaem...

Link to comment
Share on other sites

Разкошни са, свалих ги и сега съм в очакване на Рьорих. Има толкова добри художници, че се затруднявам да ти кажа какво търся. Когато ти се появи желание, качвай каквото има...

THANKS and доскоро!

Link to comment
Share on other sites

Znachi sega pak she posvalia Roerich shtom ima interes. Che za sega biah svalil samo parvata sekcia t.e. do 1920godina. Inache ia si kaji ti kakav si shto si. Da se zapoznaem kat ora bre. Az sam Georgi kakto e vidno. Priatno mi e.

Link to comment
Share on other sites

Mamka mu ne iska da mi chete kirilicata..... Baf taia kirlivica....imenata sa na ruski. Kofti shte e da gi prevejdam. Kakto shte e kofti i da gi napisha na latinica. Ako imash kirlivica normalna svali gi ti.Roerich Web Museum

Ama da im napravish imenata hubavi ei. Ctrl+C i Ctrl+V e mnogo polezna funkcia v sluchaia ama kvo li sam fanal da ta ucha. Ako i ti niamash pishi mi za da gi prodalja. Shte gi pisha na lat na ruski. Typo ama kvo da prava...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на Win98 и кирилицата не се разпознава. Надписвай с латиница, в случая е по-важна картината; който се интересува, ще научи руското име. Както с Ван Гог - той е холандец, картините му са на френски и после преведени на английски. Понеже съм на работа, по трудно ми е да върша тези работи из уеб-простраството и затова разчитам на теб. И не само аз. Хайде весел снежен ден и да ти е забавно в нет-а. :D

Link to comment
Share on other sites

Da be iasno ama nali ne znam frenski i mi e trudno da gi preveda ot angliiski na originalnite im imena. A i niakoi si imat originalni imena. Prosto mi se iskashe da napravia sichko kakto triabva. OK znachi prodaljavam da gi tocha. Shte im pisha originalnite ruski zaglavia na lat. Izglejda ujasno ama mi se struva nai-pravilno.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че не! Да пишеш български с латиница в уеб-пространството е единствения начин да присъстваш, поне там, където няма support за кирилица. За мен то е реалност и я възприемам без да си задавам въпроса дали е правилно или не. Да имаш хубав ден :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...