Jump to content
BulForum.com

Криптирани или кодирани файлове


Ballantines

Recommended Posts

Здравейте,преди 4-5 часа бях на курс,и от компа си качих файловете които правихме там,ама като се пребрах в нас ми дава тези файлове в зелено(смисъл зелен шрифт),нито може да ми копира файловете,нито да ми ги отвори,прочетох в интернет че файловете са кодирани,или криптирани,искам да попитам дали е възможно по някакъв начин да ги отворя тези файлове,или да си ги кача в компютъра,и друго да кажа вече няма да ходя на курс,ако мислите да ми кажете да отида и да попитам с какво са се кодирали файловете,благодаря предварително за помоща,и се извинявам ако темата не в правилният раздел.

 

 

Разбрах че програмата с която са криптирани се казва Winguard pro,званнах да учителят,който ми водеше курса и ми каза,но не може да ми помогне с нищо,ще се радвам ако може да ми помогнете,файловете са ми много важни.

Link to comment
Share on other sites

Разбрах че програмата с която са криптирани се казва Winguard pro,званнах да учителят,който ми водеше курса и ми каза,но не може да ми помогне с нищо,ще се радвам ако може да ми помогнете,файловете са ми много важни.

 

Глупости. Няма такова нещо. Кодирани са през NTFS-a. Вижда се от Properties -> Attributes -> Advanced. Кодировката лесно ще се разкара ако отидеш на машината на която си я включил (или бъзикайки те някой го е направил)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...