Jump to content
BulForum.com

crack za starcraft 1.10


I_am_weasel

Recommended Posts

ami kakto pi6e v support-a na blizzard dve sa "novite" nesta(po skoro fixes):

 

1 - opraven buga kogato zaroven lurker go obstrelvat ot vuzduh toi spira da celi drugite vragove

 

2 - opraven buga kogato ako ne moje da se postroi extractor sys drone-a tq po4va da se luta nalqvo nadqsno

 

i na men ne mi napravi golqmo vpe4atlenie no 2-3 priqteli mi kazaha 4e ne mogat da igraqt online stoto nqmalo crack oste za 1.10 i az re6ih da gi ogreq B)

Link to comment
Share on other sites

ami kakto pi6e v support-a na blizzard dve sa "novite" nesta(po skoro fixes):

 

1 - opraven buga kogato zaroven lurker go obstrelvat ot vuzduh toi spira da celi drugite vragove

 

2 - opraven buga kogato ako ne moje da se postroi extractor sys drone-a tq po4va da se luta nalqvo nadqsno

 

i na men ne mi napravi golqmo vpe4atlenie no 2-3 priqteli mi kazaha 4e ne mogat da igraqt online stoto nqmalo crack oste za 1.10 i az re6ih da gi ogreq  B)

Mersi za infoto makar 4e Blizzard mojeha o6te dosta bagove da opravat ma karai :)

Link to comment
Share on other sites

Pishi na Blizzard kakvi problemi imash i poviarvai mi ste gi opraviat. Tia bugove deto ima patchove za tiah ot kade mislish sa se vzeli? Potrebiteli kato teb i men sa im pisali...........

Mi dobre tva e ideq se nemi se zanimava kato po4na pak da igra na StarCraft togava :music

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ох помогнете ... от одеве с dunata се мъчим да пуснем battle net и не става . Ето какво направих аз : инсталирах играта , пуснах пачовете до версия 1.10 , пуснах Headoff launcher то ме вкарва в играта , давам му battle net ... започва да зарежда /connecting/ и после се прецаква ... защо :( ?

добавка : Нямам ъкаунт в headoff , нужен ли е :confused

Link to comment
Share on other sites

Мда. Инсталиране играта, пачовете, краковете и всичко е ОК. Влизам в МултиПлеър-а, и тръгвам да избирам сървър, обаче там ми изписва това - "Unible to initialize network provider". Някой да знае как се оправя.

 

П.П. Преди 20 мин я играх тази игра,но изведнъж започна да ми изписва това ...

Link to comment
Share on other sites

Не търсете грешката в себе си ...сигорно шибаният им сървар пак се е сринал...Иначе вие е нужен акаоун , който се прави на сйата ;) Съветвам ви да играете в нешия си сървар и да си джъткаме само наши хора :punk

Link to comment
Share on other sites

Не търсете грешката в себе си ...сигорно шибаният им сървар пак се е сринал...Иначе вие е нужен акаоун , който се прави на сйата  ;) Съветвам ви да играете в нешия си сървар и да си джъткаме само наши хора  :punk

Нашия сървър е play.evrocom.net, нали ? Защото ако е така на мен пак ми изписва същото. На абсолютно всеки сървър ми пише това и не мога да влезна никъде.

Link to comment
Share on other sites

Не играйте в тоя хедуф, тапотия е.Дори и да тръгне ще бъгясва по време н а игра.АЗ съм на най-ниската тарифа на Евроком и като си джагам в плей.евроком.нет ми върви перфектно.Идвайте по често там за да станем повечко хора.Днеска в 7 вечерта някъде ще играем аз (с ник utepko_), bate_pesho(the_hot_guy), stone(MoPkoB) с/у още трима пича, ако искате @Дюната и @ВАс 90 влезте да напраим 4в4.

Нашия сървър е play.evrocom.net, нали ? Защото ако е така на мен пак ми изписва същото. На абсолютно всеки сървър ми пише това и не мога да влезна никъде.

@Дюната сигурно не правиш нещо както трябва, защото сървъра си работи идеално.Сега ще обвсня как става.В б-нет едитора даваш на Стар Крафт и след тва даваш на горния бутон АДД и пишеш в двете полета (за сървър и за име на сървъра) play.evrocom.net .След това apply и след тва пак влизаш в б-нет едитора за да видиш дали ти го е аднало.Ако да в играта вече на батъл нет тряа да имаш освен Европа и УС , play.evrocom.net влизаш там(вече от играта разбира се) и там имаш бутон за нов акаунт, праиш си и си готов да джагаме.Пиши на ПМ ако имаш некви проблеми. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не играйте в тоя хедуф, тапотия е.Дори и да тръгне ще бъгясва по време н а игра.АЗ съм на най-ниската тарифа на Евроком и като си джагам в плей.евроком.нет ми върви перфектно.Идвайте по често там за да станем повечко хора.Днеска в 7 вечерта някъде ще играем аз (с ник utepko_), bate_pesho(the_hot_guy), stone(MoPkoB) с/у още трима пича, ако искате @Дюната и @ВАс 90 влезте да напраим 4в4.

 

@Дюната сигурно не правиш нещо както трябва, защото сървъра си работи идеално.Сега ще обвсня как става.В б-нет едитора даваш на Стар Крафт и след тва даваш на горния бутон АДД и пишеш в двете полета (за сървър и за име на сървъра) play.evrocom.net  .След това apply и след тва пак влизаш в б-нет едитора за да видиш дали ти го е аднало.Ако да в играта вече на батъл нет тряа да имаш освен Европа и УС , play.evrocom.net влизаш там(вече от играта разбира се) и там имаш бутон за нов акаунт, праиш си и си готов да джагаме.Пиши на ПМ ако имаш некви проблеми. :bgrin:

1. Чете се ДЪната ... :bgrin:

2. Това всичко си го имам. Направил съм го и дори го имам в сървърите. Обаче явно грешката е при мен, защото не иска да влезе , а винаги изписва онова "Unible to initialize network provider". И никога не влиза. А вчера я играх тази игра в headoff сървъра, а и нямам ъкаунт в сайта ...

Link to comment
Share on other sites

Не търсете грешката в себе си ...сигорно шибаният им сървар пак се е сринал...Иначе вие е нужен акаоун , който се прави на сйата  ;) Съветвам ви да играете в нешия си сървар и да си джъткаме само наши хора  :punk

 

Да ... прав се оказа . Сега си работи ... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

тази вечер в 7 ще се играе 2в2 3в3 5в100000000000 зависи колко ще се съберем...Аз (Lyzerg) K_pax (Lucifer) вероятно Leper (Yvesmeister) и по горе изброените момчета ще сме в сървара , няма да е зле и ако вие да дойдете...може да направим някъв бункер...абе меле да става :D

дЪната - файр уалл ?

Link to comment
Share on other sites

дЪната - файр уалл ?

Не е от файър уала, щото аз имам(на уиндоуса, не на антивирусната) и не ми праи проблеми).

Нали щял да ходи на море ?  :D  Ако се съберете 3-ма ще стане супер яко меле ........ ние сме се събрали 3-ма , така че ..... бтв аз съм the_hot_guy

Писал съм по горе че си the_hoy_guy, споко. :D

Link to comment
Share on other sites

дЪната - файр уалл ?

 

Не е от файър уала, щото аз имам(на уиндоуса, не на антивирусната) и не ми праи проблеми).

А аз нямам :bgrin: Ама го оправих. Преинсталирах си играта, и после я инсталирах отново и стана. Довечера може и аз (Shark_9) , както и vas90 (Megabyte) да играем с вас. :)

Link to comment
Share on other sites

А аз нямам  :bgrin: Ама го оправих. Преинсталирах си играта, и после я инсталирах отново и стана. Довечера може и аз (Shark_9) , както и vas90 (Megabyte) да играем с вас. :)

Аре идвайте ..... очакваме ве ... дори в момента сме в играта .... бтв ДУНАТ пускай си ИЦЯ ве :) аре идвайте да направим едно 2вс2 аз и утрепко с/у вас двамата а :confused :D :)

Link to comment
Share on other sites

Аре идвайте ..... очакваме ве ... дори в момента сме в играта .... бтв ДУНАТ пускай си ИЦЯ ве :) аре идвайте да направим едно 2вс2 аз и утрепко с/у вас двамата а  :confused  :D  :)

Офтопик:

Навитак съм, само че по късно, бтв @Дъната, прати ми ICQ номера си на ПМ(а и на @ВАС-90 ако знаеш) за да се разбираме за напред като играим.Ако някой игра Стар Крафт да пише!!! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами сега съм в сървъра, ама нещо не мога да намеря никого :cry .

 

P.S. Защо трябва да пишем в тази тема за батъл нет ? Не трябва ли да има отделна тема, специална за батълнет-а ?

Link to comment
Share on other sites

Ами сега съм в сървъра, ама нещо не мога да намеря никого  :cry .

 

P.S. Защо трябва да пишем в тази тема за батъл нет ? Не трябва ли да има отделна тема, специална за батълнет-а ?

Ами друга тема ми хмммм .... май няма ... ама тая тема е за Броод , така че няма значение ..... иначе виж ако ние играем в момента никой няма да видиш в ...... цхат стаята ..... иначе аре дай някъв начин да си свържем .... аре качи си и си оправи ICQ-то .... сички дет джъткаме Броод имаме ICQ и са уговаряме за секунди и така ще е най-лесно ... аре бтв аз вече съм те адднал в листата си :D

Link to comment
Share on other sites

Ами друга тема ми хмммм .... май няма ... ама тая тема е за Броод , така че няма значение ..... иначе виж ако ние играем в момента никой няма да видиш в ...... цхат стаята ..... иначе аре дай някъв начин да си свържем .... аре качи си и си оправи ICQ-то .... сички дет джъткаме Броод имаме ICQ и са уговаряме за секунди и така ще е най-лесно ... аре бтв аз вече съм те адднал в листата си  :D

Скайп имаш ли ? Ама то сега няма смисъл, защото утре заминавам в Мадрид за 1 месец ...

Link to comment
Share on other sites

Такам днес отново имаше хорца в бродата субрахме се около 10-тина човека по едно време , но все още имаше хора , които незнаеха от къде и нямаха нито патцх , нито крак за версия 1.10 , затова съм качил и двете на този саит http://play.evrocom.net/dl/incoming/the%20...y/BROOD%201.10/ айде ......... слагайте версия 1.10 и идвайте на бойното поле .... по двойки за сега ние с утрепко сме шампиони :P

Link to comment
Share on other sites

Такам днес отново имаше хорца в бродата субрахме се около 10-тина човека по едно време , но все още имаше хора , които незнаеха от къде и нямаха нито патцх , нито крак за версия 1.10 , затова съм качил и двете на този саит http://play.evrocom.net/dl/incoming/the%20...y/BROOD%201.10/ айде ......... слагайте версия 1.10 и идвайте на бойното поле .... по двойки за сега ние с утрепко сме шампиони  :P

Добре че го качи, щото стартера на темата, го е качвал на вече закрития уарез, иначе неска интересните игри бяха 3, 2в2,от които 2 аз и Пешо взехме 1 паднахме,разбира се, засега няма човек в тоя сървър дето да ние бил...ай, чекаме, може и 3в3 , а може и 4в4... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...