Jump to content
BulForum.com

Punk Rock


fon_tomov

Recommended Posts

Za liubitelite na Punk-a eto edin adres ot koito mozete da si namerite VSIAKAKAV vid punk.

Tuk ste se registrirate i ste poluchite dostup do edno FTP, koeto e mekata na punka. Loshoto e che ftp-to ima niakolko ogrnichenia. Maksimuma na skorostta, koiato mozete da vdignete e 4ks/ i maksimum 2 albuma na den download. Malko sa kofti ogranicheniata, no si zasluzava, ima VSICHKO na tova FTP.

Link to comment
Share on other sites

Loshoto e che nali se seshtash kakva e vrazkata kam FLT.

Ako si fen i te interesuva, viz onzi adres, koito sam napisal, tam ima VSICHKO na tema punk. Kato kazvam vsichko imam predvid naistina VSICHKO! Skoro ne biah vizdal tolkova pulno FTP.

Link to comment
Share on other sites

Bad Religion sam slushal malko i imam dobri vpechatlenia ama niakak si nikoga ne sam se pisal fan a i ne sam potarsil da slusham ta da stana. Toy Dolls priznavam ne sam slushal. No shte se popravia...

Link to comment
Share on other sites

Diskografiata na Ramones Veche e na warez-a. Za zalost niakolko ot albumite nemozah da nameria i zatva ne sam gi kachil. Ima oste niakolko preizdavani neshta deto ne sam kachil, no sam kachil originalnite albumi, koito sa ot predi edi si kolko godini.

Priemam predlozenia kakvo da kacha oste ot Punk Rock-a. Daite ideia.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...