Jump to content
BulForum.com

Съвет относно марка DSM


black_ice

Recommended Posts

Днес ходих по магазините да гледам за някакво TV. Не ми трябва да е голям, 19 - 22 инча ми стигат. На 3 места видях тази марка и ми стана интересно дали някой е чувал за нея и как е като техника ? Ето за това става въпрос и ми хареса

Link to comment
Share on other sites

Днес ходих по магазините да гледам за някакво TV. Не ми трябва да е голям, 19 - 22 инча ми стигат. На 3 места видях тази марка и ми стана интересно дали някой е чувал за нея и как е като техника ? Ето за това става въпрос и ми хареса

 

китайците вече се ушлаифаха много.Винаги има рисх,но никои и не може да ти гарантира ,че като вземеш 22" на SONY и няма да имаш проблем.Отскоро съм в среда където се занимават с изнасянето на едно издели от Тайван в България - горе долу в тази сфера и мога да ти гарантирам ,че просто си личи ама много яко видимо ,че при сглобяването му там са използвали всичко най-евтино с най-ниски и не покриващи никакви изисквания параметри,НО имай на предвид,че дори и там вече има стандарти и хората покриват изисквания .

 

ИЗБОРА СИ Е ТВОЙ - не може да очакваш чудеса от техника за 280лв колкото и добре да изглежда

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...