Jump to content
BulForum.com

Iskam da pitam


Alukard

Recommended Posts

Iskam da znam koga 6te se osvobodi miasto za da moga da uplodna X-menEvolution 3-4 season.

I koga 6te se slozat x-men comicsite v posledovatelnost 6toto gi sledia.Pak ne sam 4el novite ne6ta ot tazi i minalata godina.

Osoben interes kam Ultimate x-men i Extreme x-men.

 

6te bada blagodaren ako mi se dade barz i to4en otgovor.

 

Priaten den :D

Link to comment
Share on other sites

Приятелю, ти така и не знаеш кога да използваш системата за лични съобщения и кога форума... Та да ти помогна освен:

 

1. Когато имаш конкретен въпрос към конкретен човек и очакваш отговор от този човек (в твоя случай администратор или модератор) - използвай системата за лични съобщения. В противен случай може (и не само може, ми направо ще) получиш куп безмислени отговори на въпроса си от хора, които просто не са в състояние да ти отговорят точно.

 

2. Когато искаш да поставиш общ въпрос пред всички участници във форума и очакваш да чуеш тяхното мнение, а не само мнението на конкретен човек - пишеш във форума.

 

Та мисълта ми е - знаеш как да видиш кои са администраторите и модераторите, задай въпроса си до някой от тях чрез лично съобщение, след като очевидно само те са в състояние да ти отговорят точно.

 

Щото нали се сещаш? Аз мога да реша да пусна топик от сорта на:

заглавие: Искам да питам, до Пенчо

 

съдържание: Абе, Пена, ти като ти каза Гената да ми върнеш дисковете, като те срещнал в Инфинити, кога мислиш да ми ги върнеш?!

Нелепо, малко...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...