Jump to content
BulForum.com

Codename.Panzers:.Phase.One-RELOADED


Dreamer

Recommended Posts

Ако е вярно .. w00000000000000000000000t !!!

 

Тц .. пише че не могат да се поправят единици - резнат feature = bad crack. Дано не е вярно, че не могат да се поправят, но засега 2 човека са го казали, а нито 1 не го е отрекъл :(

 

P.S. Готино име - Starfuckers :)

Link to comment
Share on other sites

А стига бе :wir

ама вижте ко е казал пича

Well... got a clone from someone who bought it... and well... it DOES

work... but it's more a bug in StarForce than a real clone ^^

hm... maybe I'll try that bug on Toca2...

u cant mount it. you need to burn it on a cdr or cdrw

Наистина интересно, дано не е бъг :P

Link to comment
Share on other sites

Точно горното обсъждахме в темата за SF3 - при Lite-ON и Plextor писачки в някои (или повечето/всички) случаи защитата се минава успешно.

 

Доколкото разбирам от темата в нфорс играта е multilanguage, но защо тогава е тагната като German?

Link to comment
Share on other sites

Щото е german retail. Може да има значение за пачове и експанжъни завбъдеще.

 

P.S. Dreamer check PM :P

Link to comment
Share on other sites

Имам малко затруднение. Дръпнах инфото да видя за какво става въпрос и има ли смисъл да се мъча, обаче се оказа, че то е на немски :( , а честно казано аз немския го чаткам колкото зулу. И какво сега ?

И още нещо, на форума на nforce пишеше нещо за записване на дискове, това означава ли че аз като нямам записвачка да си търся игри без Starforce 3 защита ?

Link to comment
Share on other sites

Имам малко затруднение. Дръпнах инфото да видя за какво става въпрос и има ли смисъл да се мъча, обаче се оказа, че то е на немски :( , а честно казано аз немския го чаткам колкото зулу. И какво сега ?

И още нещо, на форума на nforce пишеше нещо за записване на дискове, това означава ли че аз като нямам записвачка да си търся игри без Starforce 3 защита ?

 

Ами повечето игри със StarForce 3 защита изискват записване на диск :(

Link to comment
Share on other sites

Vzemi si Lite-On.Az si vzeh i hem e mnoo hubava , hem e eftina , hem prenebregva za6titite :D.Mnoo qkoooo 3v1.Za okolo 35$ moga da ti namerq lite-on 24x12x40 pak moje i po barza neznam to4no.Pi6e edin PM ako se interesuva6.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Днес по-рано излезна кракната английска версия от RELOADED. Желаещите могат да я свалят от обичайното напоследък място: http://bt.savagenews.com/details.php?id=51

 

пиша reply специално за интересуващите се, които не са видяли линка сутринта :)

Link to comment
Share on other sites

незнам ама играта ма разцепва :) само имам 1 проблем .. играя си играя .. си и по 1време замръзва всичко с изключение на мишката и просто в таск мениджъра ми казва not responding ?

Link to comment
Share on other sites

незнам ама играта ма разцепва :) само имам 1 проблем .. играя си играя .. си и по 1време замръзва всичко с изключение на мишката и просто в таск мениджъра ми казва not responding ?

Win98 ? ;)

Link to comment
Share on other sites

опрайхме са .. просто сложих новия патч 1.09  :woot  ;) иначе не .. на 98 съм ;)

 

без кабели ли играеш или няма проблеми като сложиш 1.09 пача ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...