Jump to content
BulForum.com

Проблем с HP6735s


BlackAdder

Recommended Posts

Здравейте. Имам следния странен проблем с моето hp. Без видима причина дисплея прекъсва и става черен, а лаптопа си работи. Диодите светят, вентилатора също работи както и подсветката на дисплея. В около 20% от случаите, картината премигва и се възстановява след около 3-4 секунди. В повечето случаи обаче се налага да го спирам по трудния начин със задържане на power бутона. Най-важното което съм забелязал е, че това се случва САМО КОГАТО ЛАПТОПА Е НА ЗАХРАНВАНЕ. Ако се използва НА БАТЕРИЯ ПРОБЛЕМА ГО НЯМА! Друго интересно нещо което съм забелязал - картината от време на време премигва (дори когато зарежда и се вижда логото на HP) все едно близо до лаптопа звъни GSM. До сега установих със сигурност че не е от прегряване (изчистен е, пастата е сменена и в момента държи много добри температури), не е и от РАМ-а, тъй като пробвах с друг. А и още нещо интересно - най-често прекъсва по този начин когато свалям нещо с висока скорост. Ако тръгна да дърпам торент задължително прекъсва след 1-2мин. Та за това сега винаги когато тегля нещо махам захранването и оставам само на батерия докато се дръпне(пробвах и с друго захранване но ефекта беше същия). Ще се радвам, ако някой даде идея от какво може да е. Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...