Jump to content
BulForum.com

Клавиатура - мултимедийна


LaN

Recommended Posts

Проблемът ми е следният : от 1 седмица се бъхтя из нета и се опитвам да си намеря следната клавиатура , производство на Can Technology , модел Can-3000MM и не успявам ! Линк към произвидителя : http://www.can-tech....ml/can3000.html CAN-3000.jpg

 

 

 

Не е нещо кой знае какво , не е и кой знае колко скъпа предполагам , просто имах такава от 3-4 години и много съм й свикнал - адски ми е удобна : голяма е , със добра подложка за китките и доста функционални бутони , които могат да се настройват. Взех си я от едно магазинче преди 3-4 години .... дори не си спомням как се казваше ..... на центъра - уличката срещу Neo кафето , малко едно такова . На моята пише , че е DTK computers ( няма нищо такова в действителност нали - китайска си е , пиратска история ) , но е абсолютно същата . Някой знае ли , къде могат да се намерят такива клавиатури ( няма значение какво пише за производител , братята китайци слагат всякакви надписи ) ? Както споменах - от 1 седмица се бъхтя да си намеря същата и то без никакъв успех ! Стигнах дори до там , да пиша на завода в Китай и Тайван дали мога да си закупя няколко бройки от тях ( предполагам едва ли биха се навили за 1-2 бройки , та предложих да купя кашон от 10 такива ) ....... но все още нямам отговор - сигурно и тази бройка им е малка... :) Ако някой знае откъде може да се намери този модел клавиатура в БГ - моля да пише !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...