Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Az imam takava karta. No se 4uvstvam zadulzen da te pitam za kakvo ti e?????? :confused

Link to comment
Share on other sites

Az imam takava karta. No se 4uvstvam zadulzen da te pitam za kakvo ti e??????  :confused

ami sabiram gi,sabiram vsqkakav vid karti i poneje imam dosta karton4eta ,a nqmam chipove i sega se zaribih da sabiram gsm karti s 4ipove ,razbira se ako moje da si pusne6 kartata da ti raboti ne mi q davai na men mi trqbvat karti ,koito sa sprqni izobsto ot upotreba :)

Link to comment
Share on other sites

И аз имам една за 50стинки е твоя :P :D ама кво ша ги праиш като ги запълниш тея хави?

Link to comment
Share on other sites

И аз имам една за 50стинки е твоя  :P  :D ама кво ша ги праиш като ги запълниш тея хави?

 

Mi prosto si gi sabira choveka :P

 

BTW JOVANI imam 2 M-telski i edna B-conect, ama na neia imam mnoo telefoni i otgore na tva e produpchena, sha gi potyrsa i sha ti kaja :P

Link to comment
Share on other sites

За 50ст. въобще не си заслужава труда да се разкарвам до където и да било. Ако някой ти се навие......хубаво. Аз се оtказвам.

Link to comment
Share on other sites

За 50ст. въобще не си заслужава труда да се разкарвам до където и да било. Ако някой ти се навие......хубаво. Аз се оказвам.

koi e kazal 4e vie trqbva da se razkarvate ;) :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...