Jump to content
BulForum.com

размисли и страсти


Niilo

Recommended Posts

Рових се днеска за "Web будител" и Google ме отведе към един интересен линк от архивите на форума на Virtualna Macedonja.

 

Става въпрос за някакъв спор между (явно) българи и македонци. На мен всъщност ми беше достатъчно да прочета "Who can tell me some macedonian poets from the 19th century" за да разбера, че водим в спора :P и направо щях да затворя таб-а, ако не се бях зачел малко. Та, братята македонци май-май са си създали доста илюзии. Пример - "присвояват" си Въпцаров с аргументите, че е роден в Банкя.

 

Този е линка: http://forums2.vmacedonia.com/4238.html

 

П.П. Направи ми впечатление, че и в македонска България има много простаци - цитирам HaCkEr`:

 

1. I`m living in your mother ass. with.. my dick.. but you must know one thing.. THERE ALWAYS GONE BE A MACEDONIA ON THIS PLACE.. AND MACEDONIAN IN ANY PLACE IN THE WORLD

2 Луѓе.. дај бре одстранете го у курац. Ми се одмилува форумов. // прочетох курац и ми стана ясно ;)

Link to comment
Share on other sites

insomnium що е маке се е юнак ;)

Това нещо Ленин го беше определил като:"комплекс за изгубена нацинална самоличност" .

Нека простим на нашите сънародници - не са виновни за политическите игри на великите сили :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...