Jump to content
BulForum.com

ST55


Don___

Recommended Posts

Neznam dali tuka mu e mqstoto ama ako nqkoi znae ot kade da si namerq software za siemens st55 6te sam mu mnoo blagodaren ako mi kaje.10x predvaritelno :D

баси, толкова ли е трудно уе ?!?!

сайта на сименс е siemens.com, после там по средата пише Mobile phones, computers, home appliances and more., натискаш на него и ти се отваря нова страница, там пък, централно на нея ще ти избоде очите надписа Siemens mobile, като кликнеш - нова страница, там пък пише Mobile Phones, него като го отвориш има Product Quickfinder от където избираш ST55 и се озоваваш на страница където погледа ти привлича надписа PC Software and Drivers

 

Smart tool software (zip, 9240 Kb)

Smart tool manual (pdf, 486 Kb)

 

Аре сега ми кажи че навсякъде си търсил и никъде няма ! :angry1

Link to comment
Share on other sites

offtopic :

ohh kicko az puk ne moga da razbera za6to samo v bg forumite tolkova psuvate horata 4e ne mogli da si namerqt ne6to.Ne moje da psuva6 posle da pomaga6.Az puk zabelqzah v edin 4ujd forum 4e za edin i su6t problem ima6e kum 5 posta i nikoi ne se nameri da psuva nqkoi 6to ne si e pusnal search.A tuka imam 4uvstvoto 4e samo gledate kak da napsuvte nqkoi..... q za6toto ne si punal search q za drugo.Molq vsi4ki neka da sme po-vuzpitani i tolerantni

 

Ne mu e mqstoto na tova izkazvane tuk oba4e ne mi e priqtno da 4eta temi v koito nqkoi rugae nqkoi .....nqkaksi pokazva 4e lipsvat nqkoi godini ot vuzpitanieto :(

Link to comment
Share on other sites

NISA, благодаря за забележката, следващия път ще гледам да съм по учтив, съжалявам, посипвам си главата с пепел :cry

Link to comment
Share on other sites

Конса, сети се бе! Нали от там ми изтегли софт-а за MC-60-to?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...