Jump to content
BulForum.com

Състезания..


velvet_underground

Recommended Posts

Абе има ли ги още състезанията-на митницата,на летището в Първенец.Кажете ако имате някое инфо,че много ми се ходи

Link to comment
Share on other sites

Абе има ли ги още състезанията-на митницата,на летището в Първенец.Кажете ако имате някое инфо,че много ми се ходи

И форум има дето постоянно пишат такива работи : http://www.tuning.bg/forum

Link to comment
Share on other sites

Ако питаш мен това което ставаше на митницата и Първенец е направо смешна работа в сравнение със Софийските резачки.Там мойе да си плащаш да гледаш ,но поне си заслужава,а тука само голфове и простотий.

Link to comment
Share on other sites

Ако питаш мен това което ставаше на митницата и Първенец е направо смешна работа в сравнение със Софийските резачки.Там мойе да си плащаш да гледаш ,но поне си заслужава,а тука само голфове и простотий.

ммммм не сам сууупер запознат не сам бил на софийските дръпки но във форумите квото чета или са ми разказвали никой ама никой не е казал че се плаща и смятам че това е супер глупости!но наистина там са истинските коли в плд имаме много докато ги настигнем!

Link to comment
Share on other sites

Е за София-там са изроди.Аз по принцип като съм ходил на митницата или в Първенец съм се дърпал само с приятели,за шоуто.А вързаното е кофти,защото не познаваш другия шофьор,а според мен шофьорът играе огоромна роля.А най-якото състезание,което сме си правили е с Трабант,Вартбург и Жигула.Вартбурга спечели/щото аз го карах и съм майстор на тая кола:)/

Link to comment
Share on other sites

Не само ,че се плаща ами и билета е 5лв.(говоря за съвсем легални състезания с пожарни и линейки),но разбирасе ,че има и нелегални състезания.

е аз ти говоря за нормални нелегални дръпки не някви платени с полиция пожарна и линейка!щото тук говорим за такива няма смисъл да ги сравняваш с друг вид сазтезания не че са друг вид но все пак полиция линейка друго си е!

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти кажа , че на платените има доста доволни машини от рода на поршета и т.н. и то не ги пазят.Иначе нелегалните е по-екстремно разбирасе.Абе в това отношение Софянци ни превъзхождат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...