Jump to content
BulForum.com

Продавам оригинални автомобилни стойки Nokia


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

От Пловдив ли си да видя и да пробвам? Мисля, че ще се изхлузва.

 

 

Oт Пловдив съм да...идваш пробваш и преценяваш дали те устройва!Стойката е изключително стабилна и мисля,че без проблем ще държи н95 дори и да не защипва изцяло!

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме ако имаш още някоя стойка, която да става за 5800, и дали може да се върти около оста си, в смисал телефона да седи хоризонтално. ако да прати ми телефона си на пм и да се свържем и да се разберем, къде да дойда да я взема.

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме ако имаш още някоя стойка, която да става за 5800, и дали може да се върти около оста си, в смисал телефона да седи хоризонтално. ако да прати ми телефона си на пм и да се свържем и да се разберем, къде да дойда да я взема.

 

 

Имам да!Оставил съм ти координати.

Link to comment
Share on other sites

Стойката е много качествена и няма нищо общо с универсалните боклуци, които продават по магазините. Заслужава си всеки лев! :)

Link to comment
Share on other sites

Стойката е много качествена и няма нищо общо с универсалните боклуци, които продават по магазините. Заслужава си всеки лев! :)

 

 

Радвам се,че си поредният доволен клиент колега!С здраве да си я ползваш :)

Link to comment
Share on other sites

otnesoh q za 5lv , kakvo mu plashtash ( stana s malko uplatnqvane idealno poneje imashe leko razminavane v razmerite na sony ericsson-a i nokia) ... oshte edin polojitelen vot za kolegata , stoikite sa ka4esveni i kolegata e to4en , dano da prodadesh i ostanalite :beer:

Link to comment
Share on other sites

otnesoh q za 5lv , kakvo mu plashtash ( stana s malko uplatnqvane idealno poneje imashe leko razminavane v razmerite na sony ericsson-a i nokia) ... oshte edin polojitelen vot za kolegata , stoikite sa ka4esveni i kolegata e to4en , dano da prodadesh i ostanalite :beer:

 

 

С здраве да си я ползваш! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...