Jump to content
BulForum.com

PC za 90-100 lv bez monitor


Recommended Posts

Shte chakam oferti kakwo moga da namerq za tezi pari. Az sym w Plovdiv, zatowa samo neshta ot grada me interesuwat.

 

Widqh skoroshniq topic-a za 40-50 lv PC na 200MHz. Shte mi se neshto po-dobro. Ako imate snimki naj-dobre. Po wyzmovnost da e w malka kutiq, da ne zaema mnogo mqsto na biuroto. Ako ima instalirana i configurirana OS - naj-dobre. Ako ne - iskam driveri, koito da rabotqt s hardware-a w mashinata. Da ima CD i zwuk, ne me interesuwa moshtna wideo karta (to za tezi pari i ne move predpolagam). Nqma da e zle i lan carta da ima (to maj wsichki weche imat) i USB. Shte move li i zapiswachka ili iskam mnogo?

 

Razbira se predpochitam mashina s nqkakwa garanciq. Chestno kazano nqmam predstawa dali takawa se dawa po princip - ne tawa wypros za pylna i totalna garanciq, a che prosto HDD-to i CD-to shte rabotqt pone godina-dwe i ostanalata chast ot mashinata nqma da se razpadne. Pak da podchertaq - twa shte e PC koeto shte sedi na biuro w ne mnogo natowaren ofis - edin deni i pechatche move da mu se kupi.

 

BTW mnogo shte mi pomognete s url-ta na firmi, kydeto ima list-ingi na konfiguracij s ceni

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...