Jump to content
BulForum.com

call of duty


Divaka

Recommended Posts

stava duma za call of duty.Vaprosat mi kak da si napravq da igraq po internet,svalix si pa4a 1.3 heat of battle no imam problem s muptiplayera.Nqkoi ako moje da obqsni 6te se radvam.

Link to comment
Share on other sites

stava duma za call of duty.Vaprosat mi kak da si napravq da igraq po internet,svalix si pa4a 1.3 heat of battle no imam problem s muptiplayera.Nqkoi ako moje da obqsni 6te se radvam.

тук може да намериш сичко за което си писал иначе Ip-то на server-a е 217.10.255.250:28960 разгледай и това :тук ,ако нещо все още не е наред ,ако все още имаш въпроси по добре ги задай тук дано съм ти бил полезен :)

Link to comment
Share on other sites

Правиш шорткът.КЛик и пропъртиис.После на таргет пишеш това:"D:\Games\Call of Duty\CoDMP.exe" +connect 217.10.255.250:28960 (със кавичките) за Heat of Battle,а за teams това:"D:\Games\Call of Duty\CoDMP.exe" +connect 217.10.255.250:28961

 

П.П.Направи си два сшорткъта.

Link to comment
Share on other sites

Правиш шорткът.КЛик и пропъртиис.После на таргет пишеш това:"D:\Games\Call of Duty\CoDMP.exe" +connect 217.10.255.250:28960 (със кавичките) за Heat of Battle,а за teams това:"D:\Games\Call of Duty\CoDMP.exe" +connect 217.10.255.250:28961

 

П.П.Направи си два сшорткъта.

off topic : ако си беше направил труда да кликнеш на първия link щеще да видиш ,че всичко това го пише и там ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...