Jump to content
BulForum.com

Продавам Microlab X5 ll с вграден усилвател 5.1 : 100W 8" subwoofe


Recommended Posts

SPKMLABX5_680x680.jpg

611509_large_1277493976.jpg

611509_large_1277493995.jpg

611509_large_1277494002.jpg

 

Microlab X-5 ll Subwoofer (Bass Speaker)8" - 100W + 5x28W surrounds. Features: 1. The system is a high quality multimedia home theatre, working perfectly with the computer and DVD AC-3/DTS

decoder.

2. Excellent performance and with user's friendly remote control for easy operation.

3. Featured by the function that to convert the stereo signal to 5.1 surrounding mode

4. Powerful output featured by the solid bass and crystal clear treble performance. Specifications: * Speaker: Satellite: 2.5"+2.5" 8 ohm, Subwoofer 8" 4 ohm

*Separation: >40dB

*S/N ratio: >100dB

*Sensitivity: 240 mV

*Power Output: (Subwoofer) 100W 8"(20см говорител) (Satellite) 28W x 5

*Frequency response: (Satellite) 150Hz-20kHz, (Subwoofer) 25Hz-150Hz

*Harmonic Distortion: <0.3% 1KHz 1W

 

Комплекта вкл. всичко сублууфер изцяло дървен/5 тежки сателита по 1кг всеки/дистанционно, 5 стойки за закрепване на стена + дюбели/видии за закпрепване /25метра стабилен меден кабел(който сега е рязан според нуждите ми, но вие можете а си го преправите колкото ви е нужно като дължина) 2 стенда високи по 1 метър за 2 съраунда ляв/десен предни или задни както си решите изглждат много ефектно стилно/отделно има кабели за комп. PC 5.1 както и за ДВД плеър 5.1.Може да се пуснат и директно към ТВ през скарт или др. Работи перфектно с комп. и DVD AC-3/DTS decoder.Аз съм ги използвал с звукова карта Creative Audigy 2ZS и звука е повече от приличен като качество при музика и филми/игри, а за силата доста силни са 3/4 пъти съм ги усилвал до край при музика/филми още когато ги купих преди година супер е, но все пак имам съседи.Сателитите са двулентови страшно крситален звук вадят дори при доста усилени високи...,но затова от части е виновна звуковата карта. Сублууфер-а тежи към 15кг 8 инча 100W (20 сантиметра) говорител няма много голям ход, но се справя много добре с ниските отзад има голям радятор за охлаждане на усилвателя.Има много ефектен ЛЕД дисплей. Басс рефлектора е с средни размери при повечко басс свести.Като цяло доста прилична система за 370/400лв нова.

 

ЦЕНА:230лв нови са 370/400лв.

Работя с куриер ЕКОНТ.

гр.Свищов

0886852158 - Михаил

Skype: michaelfichev или ЛС

Link to comment
Share on other sites

Microlab X-5 ll

ЦЕНА:230лв нови са 370/400лв.

Тази цена специално за BulForum ли е?

Гледам, че в друга твоя обява са с 10 лв. по-малко

6AorS.jpg

 

EDIT:

...невъзмжно ли е човек да згреши (бутони 2 и 3 са на много голямо разтояние ли...)?, или да копира обявата от друго място ...

 

...невъзможно ли е човек да зсгреши (бутони 2 и 3 са на много голямо разстояние ли . . .

Виждам, че даже много добре се справяш с грешките :)

 

Как при копиране, точно цената се промени?

Link to comment
Share on other sites

Тази цена специално за BulForum ли е?

Гледам, че в друга твоя обява са с 10 лв. по-малко

6AorS.jpg

Не се прави на интересен...невъзмжно ли е човек да згреши (бутони 2 и 3 са на много голямо разтояние ли...)?, или да копира обявата от друго място и да не забележи тoзи "огромен проблем"?...Ще ме извиниш, но не си ти човека, който да ми казва къде каква цена да слагам...да тук може да са 230,а там 220 огромна печалба имам от това нали!?...Ако това ти е проблема и си заинтересован от колонките казваш си и винаги мога да направя коментар по цената, но не по този начин...моля. Има си ЛС за подобни въпроси не е казано, че трябва да пълниш темата с глупости.

 

ЦЕНА: 220лв.

Link to comment
Share on other sites

 

 

EDIT:

 

 

 

Виждам, че даже много добре се справяш с грешките :)

 

 

Браво господин модератор невероятно е колко си добър в откриването на грешки...благодаря ще се "поправя" (:. В бързината случайно разбираш ли, вместо S съм натиснал Z на фонетика съм, навик ми е проблем?...Не ме разбра какво съм писъл или? Хм...пропуснал съм О сега, ако искаш и оценка ми сложи, а? Дай да е поне 3, че според мен ще е 2(много си взискателен) и ще ме изкараш неграмотен вече. ПхаХа. Никога, не ми е било за цел да пиша на 100% правилно и без всякъкви граматически и правописни грешки в форум. Разбраме какво ти казах така че,...не виждам проблем, та да продължаваш да се правиш на... Не усещаш ли, че ставаш смешен и адски нагъл има си ЛС б'ре човече, ако имаш да кажеш нещо кажи и ГСМ съм дал, звънни...няма да ти откажа и да пропусна възможноста да те "благословя подобаващо"...

 

 

Как при копиране, точно цената се промени?

 

Само доказваш колко си "плосък" за да не се досетиш, че е възможно да е най-обикновено недоглеждане.(Което...разбира се за теб е невъзможно, защото си "безгрешен човек"х-м...интересно.)

Относно копирането на темата това е цената от форум-а в, който бях редактирал последно. Копирал съм директно и останах с впечатлението, че е 220лв понеже във всички други е такава, но съм се заблудил.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...