Jump to content
BulForum.com

5 дневен търг за черни маратонки - надпис "Адидас"


Recommended Posts

Колега,

 

мисля, че е редно, да упоменеш, че маратонките не са истински.Да не става само разкарване, както аз се разкарах до днес.

Link to comment
Share on other sites

Колега,

 

мисля, че е редно, да се упомене, че маратонките не са истински.Да не става само разкарване, както аз се разкарах до днес.

Хм.. не че няма резон в думите ти...

Link to comment
Share on other sites

То се вижда от снимките, че са долнопробно менте от 3.80лв, закупено от пиян еснаф в покайнините на женския пазар!

 

иначе честито за блиц цената :)

Link to comment
Share on other sites

Дадени са достатъчно детайлни снимки, от които всеки ще прецени за себе си дали са Адидас или не. Дадени са и предостатъчно координати на продавача, на които можете да го попитате всичко, свързано с продаваната стока.

За горния коментар (който му е втори за тази вечер), потребителят получава предупреждение от 20%, а при следващо подобно изказване минава директно под мод-режим.

Link to comment
Share on other sites

Не знаех, че в този форум се подкрепя печалбарството...

Не знаех, че се подкрепя и това да прикриваш факти, при продажба с цел ЗАБЛУЖДАВАНЕ на клиента. Приятелю модератор, клиента не е длъжен да разбира от маратонки. Той вярва на фирмата - пише найк, играе на търг за найк, или за адидас.

Така че не ми излизайте с тези номера, за да подкрепяте вашите познати или хора които са ви плакали на рамота на лични съобщения.

 

айде стига шуробаджанащина, погледни реално нещата!

в Европа сме и то от 3 години.

 

надявам се ме разбираш правилно - дъжа стоката да се свали от продажба и да изчезне от форума, в противен случай, ще сезирам когото е нужно!

 

Благодаря за вниманието!

Link to comment
Share on other sites

@MixMike, твърде отскоро си в този форум за да са ти ясни някои неща. Продавачът ми е толкова познат, колкото си ми и ти. Ако рапортът му до произволен модератор, относно твоя пост може да се нарече "плачене на рамо" - да, оплака се на моето рамо, тъй като единствен аз бях на линия. Ако толкова държиш ще ти кажа, че както на теб дадох 20% за коментар в тема без интерес (нарушение на точка от правилата, които явно не си благоволил да прочетеш), така и него съм го наказвал заради друго нарушение на правилата. Така че не ми излизай с приказките за шуробаджанащината без да знаеш доста работи. Освен това всеки си носи кръста сам - и продавач, и купувач. Като не си от същия град, където е стоката и не желаеш да рискуваш покупка по снимки - няма да купуваш. Ако си от града - отиваш, виждаш стоката, не ти харесва...теглиш една майна за разкарването и споделяш като колегата по-горе. А и продавачът не е магазин, че да е длъжен това и онова - ако иска ще каже, ако не желае - няма да го каже и ще си навлече отрицателни отзиви на останалите от форума. Работата опира до морала на конкретния човек. Достатъчно е няколко човека да пишат в специализираната тема за оплаквания (в която трябваше да пишеш и ти) и като ти се пусне приказка на нелоялен продавач - ходи и пак продавай, след като те знаят всички. Да не говорим, че направо сме банвали хора за по-сериозни етични нарушения в търговския раздел.

Ей затова не искам да се пише излишно в темите за продажби, но явно някой път се налага.

Кой каквото има да казва от тук нататък...да се оплаква от администратори, модератори, потребители и т.н., да сезира ако ще и президента - да го прави в специализираната тема за такива неща. Алтернатива - пускане на рапорт...пристига едновременно до целия поддържащ екип.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...