Jump to content
BulForum.com

Коледна разпродажба


Recommended Posts

Здравейте !!!!

Продавам следните работи .

 

1. Кутия с дъно и процесор на което му е изгорял процесора, и поради тази причина са изгоряли и

кондензаторите( поне така ми казаха в сервиза), някой от който са сменени.( след това не е включван и незнам дали работи.) На снимката се виждат ( снимките са на следващия пост )

Дъното : http://www.motherboard.cz/mb/ecs/K7S6A.htm

Процесора : AMD Athlon XP 1600+ - AX1600DMT3C + радиатор и вентилатор.

 

Цена : 10 лв.

 

2. Видео карта - GEFORCE2 MX400 -

Цена : 10 лв.

 

3. Лан карта - 10/100

Цена : 5 лв.

 

4. Захранване " The Best Power " - MT-300P ( захранването на компютъра с изгорялото дъно ) - 300W

Цена : 10 лв.

 

5. Захранване Switching Power Supply LC-B300ATX - 300W

Цена : 10 лв.

 

6. UPS 700 VA - Pulsar със изтощени батерии. Оригиналните батерии на Panasonic са, обаче от много работа немогат да се заредят . Намия UPS си зарежда нормално ( на 27 V ) а батериите са две на по 12 V . И като са свързани дават максимално 17 V . В магазина китайски батерии струват между 30-35 лв./бр. А хубави батерии струват между 60-80 лв./бр.

Цена : 90 лв.

 

7,8,9. IBM NetVista 6269 - D1G - http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/MIGR-4L42BP.html

Имам 3 бр.

Всички са с процесор Intel celeron 533 MHz, захранване - 100W , Видео карта 32MB , LAN , HDD 10,1GB , Floppy - 1,44MB , RAM - 64 MB .

Цена : 50 лв. 48лв. 46лв. 44 лв. 42лв. 40 лв. - Последна цена !

+ Цена за допълнителен хард - 10,1GB - 10 лв./бр.

+ Цена на CD NEC - 5лв.

+ Цена на CD+RW - 10лв.

+ RAM : 32MB - 5лв.

+ Монитор IBM E54 - 20лв.

+ Клавиатура и мишка Compaq -5 лв.

Компютър + Монитор + Клавиатура + Мишка + CD NEC + HDD(10,1GB) = 80 лв. ( комплекта включва и кабели ! )

 

10. Печатна машина - Olympia - Carina 2

Цена - 13лв.

 

 

http://img109.imageshack.us/g/dsc09799j.jpg/ - СНИМКИ

Link to comment
Share on other sites

От пловдив ли си ? MX-ката важи ли още ?

 

Да от Пловдив съм. По точно Тракия

 

да картата още се продава, пиши на ЛС . Да се видим утре или днеска да ти я дам .

 

Нови цена на UPS и IBM.

Link to comment
Share on other sites

Качи снимки на PC-та "IBM NetVista 6269 - D1G" итересуват ме най-вече портовете отзад.

 

Grosmaster : Тази вечер ще кача снимки и опусание с какви портове са. Иначе до колкото помня имаше

2х USB

1 VGA

1(или 2) COM

Има и един дълак порт който е по тясен и към него се свързва принтер ( от старите модели )

Сега несъм в нас и затова довечера ще ти пиша пак ... :)

 

 

 

Видео картата запазена за : KoCi

Link to comment
Share on other sites

Grosmaster

 

226b77a42b81f07a.JPG

 

 

 

Това е снимка на единия, другите два са без тази допълнителна карта , над ланкартата. Сичко останало е едно и също.

Компютрите са с оригинален Windows 98и на тях има залепена бешежка със сертификат.

Link to comment
Share on other sites

Здравей,

харесах си:

6. UPS 700 VA - Pulsar с изтощени батерии

Прати ми телефон за връзка на ЛС. Предполагам ще е възможно да го пробвам ако донеса 2 акумулатора?

Link to comment
Share on other sites

Здравей,

харесах си:

 

Прати ми телефон за връзка на ЛС. Предполагам ще е възможно да го пробвам ако донеса 2 акумулатора?

 

 

Да с удоволствие ще го пробваме :) само да имаш кабел.

на ЛС съм ти писал.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...