Jump to content
BulForum.com

sciphone i9+++


Recommended Posts

Заменям въпросния телефон за друг или неща които биха ми влезнали в употреба.

Въпросния телефон е на има няма 1м. купен чисто нов, състояние като нов, пълен пакет:

1. Телефон.

2. Зарядно.

3. Дата кабел.

4. Слушалки.

5. Втора батерия.

 

Информация за телефона има доста в нета, не е лош, работи с две сим карти едновременно.

За съжаление, не ме устройва живота на батерията, ето това е причината поради и която го заменям!

Вярно е има две батерий.... ама разговорите са ми по наложителни ;)

 

За въпроси, оферти и предложение "всякакви" тук в темата или на лично, кой както прецени ;)

Link to comment
Share on other sites

Заменям въпросния телефон за друг или неща които биха ми влезнали в употреба.

Въпросния телефон е на има няма 1м. купен чисто нов, състояние като нов, пълен пакет:

1. Телефон.

2. Зарядно.

3. Дата кабел.

4. Слушалки.

5. Втора батерия.

 

Информация за телефона има доста в нета, не е лош, работи с две сим карти едновременно.

За съжаление, не ме устройва живота на батерията, ето това е причината поради и която го заменям!

Вярно е има две батерий.... ама разговорите са ми по наложителни ;)

 

За въпроси, оферти и предложение "всякакви" тук в темата или на лично, кой както прецени ;)

@Grossmaster от тези телфони са много видове ... Ако можеш кажи горе долу какво представлява. Има ли WIFI , защото в EBAY.COM мисля да си поръчам един точно като твоя , който е копие на IPHONE има WIFI , ТВ , до 8 ГБ карта и т.е. ... Струва 148 лева чисто нов с доставката от Хонг Конг. Ако твоя е същия ми предложи разумна цена и го купувам.

Link to comment
Share on other sites

Някоя снимчица ще се намери ли да се качи на въпросният апарат. Пък и ако сложиш една цена ориентировъчна няма да е лошо. Заинтересуван съм.

 

30215645_1.jpg

 

@Grossmaster от тези телфони са много видове ... Ако можеш кажи горе долу какво представлява. Има ли WIFI , защото в EBAY.COM мисля да си поръчам един точно като твоя , който е копие на IPHONE има WIFI , ТВ , до 8 ГБ карта и т.е. ... Струва 148 лева чисто нов с доставката от Хонг Конг. Ако твоя е същия ми предложи разумна цена и го купувам.

 

WiFi няма, TV също няма, пише че подържа карти до 4GB.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...