Jump to content
BulForum.com

Разпродажба на стари мебели и други


Recommended Posts

Перялната работи викаш...Някои неща ще ми свършат идеална работа за обзавеждането на една студентска квартира....стига да ми е наблизо. Къде се намираш?

Link to comment
Share on other sites

Всички ел. уреди работят, всички мебели са здрави, някой просто са позахабени, други са като нови.

Намирам се в Кичук Париж. И за мен ще е най-удобно да разкарам повече неща наведнъж, така че ще ти направя отстъпка ако решиш да вземеш няколко неща !

Link to comment
Share on other sites

Тъй като в скоро време нещата ще започнат да ми пречат, а няма голям интерес, съм склонен да намалям цените....за да не свалям през ден по няколко лева, чувствайте се свободни сами да определяте цената ако нещо ви интересува и ще коментираме !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Нови цени, ако някой прояви интерес към повече неща ще има и подаръци, до няколко дена повечето неща ще идат на боклука, а на някой все ще му свършат работа, така че пишете !

Link to comment
Share on other sites

опа

какво е състоянието на газовата печка? работи ли нормално?

газовата бутилка каква е: българска или руска и какво е нейното състояние?

интересувам се и от двете, след като ги даваш заедно

 

пък да видим

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Добавям 40 бр. огнеопорни тухли от акумулираща печка. Казват че нямало по-подходящи за зидане на камина от тях ! Цена 10 лв. - Продадени !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ако имаш нещо за изнасяне /подаряване / обади се - телефона ми го знаеш пък и ще си взема гаечния ключ :D

 

Радо, всичко излишно вече е изтикано, ремонтната дейност кипи :) Като имаш път насам , дрънни за ключа....прибрал съм го на сигурно...само да се сетя къде :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...