Jump to content
BulForum.com

4GB Flash Samsung chip


Recommended Posts

Цената е добра и флашките също изглеждат добре.

Тъй като наскоро имаше доста пререкания (направо караници) в няколко теми за флашки, точно с чипове на Самсунг - че са фалшиви, взети от E-bay, че капацитетът и скоростта им не отговарят на дадените в спецификации и т.н., ще те помоля да уточниш дали си пробвал някоя дали наистина побира 4 гигабайта без малко, защото и в тази тема очаквам подобни въпроси и спорове.

Проверена е .. събира целият капацитет - даже ще я напълня до горе като я тества евентуалния купувач. Тези ми ги носят от Дубай..снимки намерих в ebay.com

ОК, в този случай моля да няма излишни въпроси от страна на потенциалните купувачи - човекът ще ги пробва пред вас.

Link to comment
Share on other sites

Проверена е .. събира целият капацитет - даже ще я напълня до горе като я тества евентуалния купувач. Тези ми ги носят от Дубай..снимки намерих в ebay.com

Link to comment
Share on other sites

Получих много ПМ и обаждания..двете кожени флашки за продадени. Имам една чисто черна с връзка - нова- пак 4ГБ на същата цена. Отделно имам една нова оригинална самсунг 1ГБ за 10лв. Съжалявам за тези който са ми писали до сега, но бройките от кожените бяха само две.

Link to comment
Share on other sites

и другата черна е продадена. Остана само тази samsung 1GB

 

U92-2340-a.jpg

 

 

Fully compatible with the USB 2.0 High speed Specification, USB-IF certified

USB Specification V1.1 Mass Storage Compliance

USB Bulk Only Mass Storage Support

USB Class Definition for Bootability Support

Interface Speed: up to - High Speed: 25"400Mb;

- Full Speed: 500Kb;"10 Mb;

High Performance - Sequential Read: 20MB;

- Sequential Write: 10MB;

Low Vcc Program Inhibit Function

Auto Sleep Mode

USB Bus Powered (4.75 Volt -5.25 Volt)

Suspend: ? 500uA

 

ЦЕНА - 10лв

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...