Jump to content
BulForum.com

Търг:SE W800


Recommended Posts

проблема е, че изгасна дисплея,смисъл лампичките не светят ,но иначе си показва всичко

панела е изтъркан и няма карта памет

според мен една смяна на софта и ше се опраи ,но просто ми омръзна и не ми се занимава(пък и треа купувам дата кабел.....сложно стана blush.gif)

ако има майстори разбирачи :tongue

нач. цена : 50лв.

ед.стъпка 5лв.

Link to comment
Share on other sites

Аз имах един Сониерекцион и той правеше такива шашми но само когато пусна някоя мелодия от оригиналните за Сониерекциона и започне да му мига дисплея в такт с мелодията и като спра мелодията ако оцеля в момента на спирането на мелодията дисплея да не свети то така си оставаше, и пусках наново мелодията да започне да мига дисплея и се опитвах дяа спра мелодията в такъв момент че дисплея да свети.И така телефона си заработваше пак нормално.Аве скапани Ериксони ...

Link to comment
Share on other sites

70 лева от мен!!!

 

Ако те устройва кажи да се видим и да ти ги дам днес парите !

 

ПС: Да, не си прави оглушки и дай блиц цена!!!!

Link to comment
Share on other sites

Тоя е мошеник, не спомена нищо за камерата а тя окончателно си е заминала!!!! На всичкото отгоре си прави оглушки и не иска да ми върне парите!!!!! Не си взимайте никога нищо от него !!!!

Link to comment
Share on other sites

ехххххх,пак се по4на ,пи4 на ЛС ти обясних за кво стаа въпрос

в4ера ти казах гледаи, питаи, пробваи

казах ти 4е съм го карал на руски и ми казаха 10 версии

1.изгорял дисплеи,изгорели диоди,смяна на софт е нужна, и др.

искаха ми 40лв за дисплеи при положение 4е не са сигурни 4е е от него

за това се отказах да го поправям ,именно за това съм написал ЗА РАЗБИРАЧИ- ако некои може да си го оправи и тн.

неска си ходил ,отваряли сте го и кво ли о6те ,обиждаш и се оплаква6 4е 6е треа да даде6 40лв.

ясно бе6е 4е е нужен ремонт за тва е и такава цената :blink:

Link to comment
Share on other sites

Оплаквам се защото и думичка не ми каза за неработещата камера, която на всичкото отгоре не може да се оправи! Цялата платка е отлепена заедно с металните крачета и е заминала завинаги!!! Ако беше само дисплея - ОК, но без камера е съвсем друго нещо! А ти много добре си знаел че камерата е откъртена, защото си го носил в няколко сервиза, но се правиш на тарикат!!! А сега просто искам да ми върнеш парите аз да ти върна тела и по живо по здраво.... навсякъде дават по един-два дена до седмица за тестване с money back - аз съм връщал пари при недоволни хора и на мен също са ми връщали - айде стига дребен тарикатлък!!!!

Link to comment
Share on other sites

когато го занесох на руски не са ми го отваряли и не са ми казвали с то4ност какъв е проблема

само предположения на пръв поглед

пак ти казвам 4е в4ера ти казах вси4ко

питаи пробваи и тн.

ако имах 50кинти изли6ни 6тях да си го оправя,но уви..

дори и да си плати6 за ремонт пак ти излиза много под цената за втора ръка такъв телефон

и ве4е спри 4е много спам стана :blink: :excl:

ае както казва6:"по живо по здраво" :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Сам си противоречиш във всеки пост и всяко ЛС. Те хората и сами могат да преценят. Айде надявай се да не те открия, защото не е много трудно, а ще се погрижа.

 

Между другото ако някой проявява интерес към телефона в близките 2-3 дни мога да му го дам на същата цена - 90 лева. Щетите са - окончателно счупена камера и дисплей с неработещи лампи но безпроблемна матрица, която се вижда през деня и при осветяване с лампа.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

за да не отварям нова тема искам да добавя още един некоректен - Nosferatu - продаде ми прецакана видео карта и се покри, избягвайте да купувате от него

Link to comment
Share on other sites

за да не отварям нова тема искам да добавя още един некоректен - Nosferatu - продаде ми прецакана видео карта и се покри, избягвайте да купувате от него

тея неща ги пиши в темата Коментиране на проблемите в buy/sell там поне хората четат точно за подобни неща ... а като гледам профила на въпросния потребител, ами той има само едно мнение в което продава видеокарта. аз лично от такъв трудно бих взел нещо, преди обстойно да го проверя.

Link to comment
Share on other sites

извинете че се намесвам но според мен трябва "alonez" да варне парите на "камен" и като е ходил на бул. Руски за ремонт здравата се го прецаквали защото там не гледат обстоино направо ти казват цена и аиде зимат ти парите. Аз си бях продал там един Панасоник и 90лв. при положение че на друго място ми бяха казалаи 120лв огледахаго и това е. Мога да кажа че на Руски си е пална измама може да са евтини телефоните но не са в добро качество :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...