Jump to content
BulForum.com

Продавам компютърна конфигурация


Recommended Posts

Затварям темата поради наглостта и спам-а на доста хора.

Тъй като продавам няколко неща във форума,ще огранича темата до една за всички неща.

Спирам да отговарям на простащината и глупостта на хората които използват и 2-те в постовете си.

Link to comment
Share on other sites

Ти си много нагъл човек. Нали знаеш, че решенията на модератор не се оспорват - първо нарушение! Отваряш същата тема със СЪЩАТА цена - второ нарушение. Лъжеш за гаранцията - само 2 от 6-те части са с 2+ гаранция - трето нарушение! Стана ясно, че само стикера на Windows-a не важи - четвърто нарушение! Цената ти е по-висока отколкото НОВИ компоненти от същия магазин - ПЕТО НАРУШЕНИЕ:

Кутия - 45 лева

Дъно - подобно 77 лева, слагам го твоето 90 лева

Процесор - 112 лева

Рам - 38 лева

Хард - 95 лева

ДВД - 29 лева

 

Всичко общо - 409 лева

 

Само ти казвам, че ако продължаваш да се правиш на хитър, не само че ще ти затварят темите (тази включително), но ще отнесеш и бан.

Link to comment
Share on other sites

Имам интерес към писачката ако започнете да продавате на части

 

п.п.Ето ви реални цени вие си направете сметка дали вашите са актуални.

 

5787538q.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ти си много нагъл човек. Нали знаеш, че решенията на модератор не се оспорват - първо нарушение! Отваряш същата тема със СЪЩАТА цена - второ нарушение. Лъжеш за гаранцията - само 2 от 6-те части са с 2+ гаранция - трето нарушение! Стана ясно, че само стикера на Windows-a не важи - четвърто нарушение! Цената ти е по-висока отколкото НОВИ компоненти от същия магазин - ПЕТО НАРУШЕНИЕ:

Кутия - 45 лева

Дъно - подобно 77 лева, слагам го твоето 90 лева

Процесор - 112 лева

Рам - 38 лева

Хард - 95 лева

ДВД - 29 лева

 

Всичко общо - 409 лева

 

Само ти казвам, че ако продължаваш да се правиш на хитър, не само че ще ти затварят темите (тази включително), но ще отнесеш и бан.

 

Пичове, вие сте доста нагли същества да оспорвате решението на продавач за предметите му.

Първо : Модератора не е господ и той греши и явно е пропуснал някой неща за да ми затвори темата.

Второ : Ако искам ще пусна конфигурацията за 2400лв, независимо къде за колко е сглобяваш ! Това е мой предмет закупен с мой пари и аз имам правото да правя със него каквото си искам, и да го продавам за колкото си искам.

За да коригираш цените ми първо виж цените на ерабг от 2012 година за същите компоненти после го сметни пак.

Това че цените на частите са станали по евтини след една година не е мой проблем

 

1. Кутията която си посочил не е тази която предлагам.

2. Дъното което си посочил не е това което педлагам.

3. Рамта която си посочил не е тази която предлагам. (Моята е гейминг едишън,нищо общо със тази платка)

Наглия лъжец в случая си ти момче.

 

Няма нужда да ми смятате в момента колко струва конфигурацията,явно е със по ниска цена което мен не ме интересува.

Прикачил съм касова бележка към документа за конфигурацията към дата 2-ри февруари 2012 година.

Същата цена на конфигурацията в днешна дата не ме интересува честно казано.

Аз съм платил 512лв както се вижда, и мога да поискам колкото пари желая за конфигурацията МИ, а аз искам по малко очевидно от това което съм платил.

Ако можете да си е сглобите някъде другаде по ефтино, ами ходете си е сглобете и не ми пишете в темата.

Никой и никога не съм карал да купува каквото и да е било от мен.

Не се взимайте много много на сериозно пред мониторите и оставете хората да продават нещата си за колкото и както искат.

ТИ братле, не си никой за да ми казваш на МОИТЕ неща аз колко да искам.

ТИ нямаш право да ми обясняваш аз на колко пари да си пускам конфигурацията и да бъда на загуба.

Точно февруари 2012 цените на компонентите бяха доста по скъпи а да не говорим за хард дисковете.

 

Няма нужда да се обяснявам на никой за нищо тъй като не нарушавам нито един от правилниците на форума, а най нормално се опитвам да продам конфигурацията си за която съм заплатил сумата на касовата бележка.

Ако ви се струва много,то отидете си купете от другаде.

Не бъдете нагли а се дръжте с уважение, няма нужда да избивате комплекси пред монитора.

 

Имам интерес към писачката ако започнете да продавате на части

 

п.п.Ето ви реални цени вие си направете сметка дали вашите са актуални.

 

5787538q.jpg

 

Колега, не ме интересува дали цената която съм заплатил преди година е актуална година след това, най вероятно няма да е същата. Така като гледам си забравил кутията към конфигурацията която си сметнал което става 457.80лв.

Отиди в сайта на еконт след това, сметни си доставката до Пловдив от тази Софийска фирма спрямо тегло и наложен платеж, и пак ще платиш над 480лв.

Не виждам правило в раздела което ме ПРИНУЖДАВА да слагам по ниска цена на каквото и да е било нещо.

 

Нека един да приложи реална цена на компонентите които предлагам а не подобни такива с цени от 2012 година февруари месец, пък тогава ми оспорвайте цените.

Ако няма интерес на цената която търся, спрямо правилника имам право да намаля цената докато сметна за добре и намеря продавач или сваля предмета от продажба ако самият мен не ме устройва.

 

Разберете че това е мой предмет, аз мога да определя кога къде и за колко да го продам.

Вие купувачите спрямо това дали ви е изгодно имате право да предложите контра цена на продукта или да предложите нещо друго, но не и да ми казвате или налагате вашето мнение, за цени или каквото и да е било.

Спазвайки правилника на форума мога да правя със темата си каквото поискам,това е купува/продава раздел и всички това се опитваме да правим.

Ако не ви е изгодно, не купувайте! Както прави всеки един човек

 

Да не забравим факта че като един добър продавач аз ви добавям оригинален софтуер "Уиндолс ултимейт 64бит" за ваше удобство а вие започвате да ми обяснявате как ключа не бил законен или оригинален тъй като съм нямал фактура.

Е колеги, в 21век живеем, за лична употреба вкъщи предпочитам да закупя съответния софтуер от виртуален магазин на по добра цена от колкото да платя наема и данъка на фирмата която ще ми продаде оскъпения си продукт със хартиен носител (фактура,касова бележка.) Не разбирам, вие фактурата/касовата бележка ли използвате при инсталация на софтуера или самия ключ? Ако толкова ви е проблем, ще ви сваля един от замунда със кракнат кей да решим проблема и всички да са доволни, тъй като на Българина като му предложат нещо оригинално като подарък търси под вола теле..

Ако не ви върши работа за вашият офис, то това не е вашата офис машина.

Тази машина е използвана във домашни условия, а след закупуването и какво ще правите е ваш проблем.

Но не може да оспорвате нещо което съм закупил и използвам над година без проблем че не е оригинално без да сте проверили/видели.

Постовите Ви не само са абсурдни, но ми напомнят годините в гимназията...

Крайно неприятно е да гледам колко озлобени и ... "да не използвам други думи" хора има по форумите.

Оставете хората да продават предметите си,вие нямате отношение към тях дори не сте и заинтересовани.

Ако имате проблем или мислите че има нещо нередно което НАРУШАВА правилника на форума, то обърнете се към Модератор/Администратор.

 

Отворих темата си на ново тъй като мисля че модераторът Таз е пропуснал да погледне касовата бележка която съм прикачил и да види колко съм заплатил. Вашето твърдение най вероятно е вярно относно цената на компонентите с ДНЕШНА дата което не променя цената която съм заплатил в датата на ЗАКУПУВАНЕ.

Не ме карайте да променя цената си, това няма да стане ! Може и ще стане единствено и само по мое желание.

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

човече, пий един валериан ... за да изпишеш толкова много, с което да не казваш нищо ново, значи си се изнервил яко. успокой се. само мога да ти пожелая успех с продажбата. дано в крайна сметка намериш "твоя" купувач.

 

Е колеги, в 21век живеем, за лична употреба вкъщи предпочитам да закупя съответния софтуер от виртуален магазин на по добра цена от колкото да платя наема и данъка на фирмата която ще ми продаде оскъпения си продукт със хартиен носител (фактура,касова бележка.)

 

има едно нещо, дето му викат invoice. ако не си чувал, сега е момента да разбереш -> google ... то между другото също е от 21 век.

 

... това, че говориш за неща, които не са ти ясни - в случая с легалността на един софтуер, предизвиква други да ти опонират. затова по-добре недей. като не знаеш, не казвай нищо.

 

п.п. имаш invoice, обаче нямаш фактура ... определено ги разбираш "фактурите" :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Брато, разбира се че ще ме изнервят идиотчетата които се опитват да карат които и да е било да прави каквото и да е било.

Invoice много добре знам какво е и го имам за софтуера във виртуален а не хартиен вариянт.

Ако това се води фактура то явно е имам.

Колко пиша и какво пиша е мой а не твой проблем.

Провокациите ти ни най малко ме жегват, честно казано и да не разбирам слабо ме интересува колко разбирам във тази сфера.

Интересува ме единствено че който и да е било ми казва какво и как да продавам на каква цена.

Продавам нещо със 64лв по евтино от цената която съм заплатил, за мен това е намаление.

Ако за Вас не е просто не купувайте.

За лаф и мохабет използвайте спам секцията или потърсете последна страница на вестник Марица "Адам и Ева"

Link to comment
Share on other sites

Цената на продукта зависи от много неща,и да както бяха писали в стария пост в момента от който тя излезне от магазина вече е с 30 % по евтина,но това не дава право да се заяждате,тук не визирам всички ,а само тези които го превърнаха в спор,човека е дал една цена за него това е цената която го устройва на този етап,ако искате по-ниска се спазарете с него,от друга страна и продавача трябва да се съобрази с правилата на форума,но няма ясно правило което да гласи как се определя цената ,за уиндолса мога да кажа ,че спокоино могат да се добавят двадесет лева за инсталацията му ,без значение дали е легален или не,ако е да по висока цена ,ако не е поне 20 те лева за инсталацията.Все пак от 15 -20 лв е инсталацията,е може и по-евтина да е на някой места. :rolleyes: пс.колеги хората в този форум се опитват да препечелят някои друг лев допълнително,нека всеки слага каквато иска цена ако според него е оправдана нека е така ,ако не е то единственият губещт е продавача защото никой няма да купи стоката.И така или иначе ще се стигне до разумна цена в даден момент :).

Link to comment
Share on other sites

Колеги, моля ви бе, спрете да му пишете на тоя кълвач в грозната и абсурдна тема, ама много ви се моля. На модераторите също явно им е писнало. Убийте простака с мълчание. Ако има някой достатъчно глупав да го вземе, да го взима. Той ще неще ще падне в цените. МОЛЯ ВИ СПРЕТЕ ДА ПИШЕТЕ В ТАЗИ ТЕМА!!!

Момче, защо не дойдеш да ми кажеш "Кълвач" в очите.

Ако искаш да ти кажа къде да заповядаш във кичук париж, да си викнеш и линейка да те следва. Няма да те бавя много

Link to comment
Share on other sites

Продавам комп който го купих миналата година от ЕРА за 1000лв. сега за 800лв. да ли някой ще се навие да ми даде 800лв. за 2ра употреба комп. ?!?

 

ето ти линк колко струва в момента твоя комп.

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/23/16251743.png/

 

само дъното е подобоно, 50лв. да е отгоре със сглобката...

Link to comment
Share on other sites

Продавам комп който го купих миналата година от ЕРА за 1000лв. сега за 800лв. да ли някой ще се навие да ми даде 800лв. за 2ра употреба комп. ?!?

 

ето ти линк колко струва в момента твоя комп.

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/23/16251743.png/

 

само дъното е подобоно, 50лв. да е отгоре със сглобката...

Брато, ти кьорав ли си или си със лабилна психика ?

Можеш ли да четеш на Български език и да осъзнаваш на същия ?

Да повтарям ли че дъното,кутията нямат нищо общо със това което и ти си постнал, не влиза и цената ти за сглобяване ?

 

П.С: Благодаря на всички загрижени за мен които ми обясняват колко пари да му търся и колко мога да му взема.

Помолил съм вече модератор да изчисти темата от спам-а.

За в бъдеще,пишете по темата

Link to comment
Share on other sites

4isto nov ot magazina struva po malko ot 450lv ti mu tarsi6 450, kak da ne se qdosva 4ovek samo laje6 horata i kogato ti pi6at za pazarlik gi pra6ta6 v stolipinovo...

С теб се отказвам да споря,явно Българския език ти е чужд а математиката още повече.

"Алъш-вериш-а" наистина е във столипеново.

Link to comment
Share on other sites

3. Не е позволено да се създават няколко теми, за един и същ обект на продажба, на покупка или на замяна.

При пускане на нова тема с група продукти, в която фигурира дори и само един продукт от вече отворена стара тема, то новата се изтрива цялостно, така че помнете какво сте продавали (купували) досега. Правилото важи и за прехвърлянето на продукти от тема в тема, предлагане на бонуси от други теми и др.

Наказанията по тази точка са уорн и поставяне под модераторско наблюдение.

Правилото дублира вече съществуващо такова от общите правила на форума, но е добавено, заради зачестилите нарушения.

 

Тази тема ще последва предната.

 

Цената е еднаква с такава в официален магазин, за един и същ продукт, с едни и същи екстри към него. Това е крайно нежелателно и се третира от Екипа на Bulforum.com като изкуствено завишена цена с цел бъдещи ъпове с редукция на цената. Приложената касова бележка е от преди 1 година и както описах и в предната тема, която затворих - не е определящ фактор при формирането на цена на стока втора употреба, която явно е сантиментална на собственика.

 

LogitechBG, с отварянето на втора тема ти не само нарушаваш правилата ни, но определено целиш разпалване на конфликти. Тонът ти е груб и нагъл към останалите участници! Сега поне ще имаш време подробно да прочетеш линковете, които ще ти изпратя.

 

На останалите участници в темата, искам да се извиня за причиненото неудобство в съботния ден.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...