Jump to content
BulForum.com

ASRock Z68 Extreme3 Gen3


Recommended Posts

Продава се дъно - ASRock Z68 Extreme3 Gen3 - с последен фърмуер, неразличимо от ново, без следи от употреба, на няколко месеца с гаранция.

Пълна окомлектация с всички аксесоари.

 

5f89e070d94773a2.jpg f9d8cb4f715f48f2.jpg 6800cc1be4a9eb79.jpg

 

aafcbc93eb6e65b2.jpg 77a22ed943963559.jpg 669da21ca06591bf.jpg

 

Цена: 190 --> 180 --> 169лв

 

От София съм, но обявата важи за цялата страна, посредством куриери.

За връзка - ЛС; GSM: 0886 538 258; skype: vessk00; e-mail: vessk00@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Хоп.

 

Mod: Не е добра идея пускането на пост с такова съдържание, тъй като някои съфорумци не се задълбочават с четенето на други постове, освен последния и често получаваме лъжливи рапорти за нарушение на точка 7. При подобен случай просто напиши новата цена.

 

П.П. Добре, ще го имам предвид, новата цена е 180лв и добавям снимки към обявата.

Link to comment
Share on other sites

Като прочетох заглавието се надъхах за дъното, обаче като видях цената, на която го е обявил човека си мисля, че явно взима хората от форума за маймуни...Това дъно дори не поддържа Ivy процесорите. Така или иначе аз имах идея да го ползвам с 2500k. Все пак, за да не изглежда напразно заяждане, защото наистина имам интерес ще предложа на човека 65% от пазарната цена 174*0.65~113лв.

Link to comment
Share on other sites

Не знам как, но на други хора темите се затварят дори и цената само се доближава до тази в магазина, а в този случай след две намаляния на цената , тя все още е по-висока от магазинска ето ТУК и темата си стои не затворена.

Ехо модераторите, обърнете внимание малко.

Link to comment
Share on other sites

Темата се затваря за нарушение на точки 2 и 6 от правилата на Търговския раздел - поставяне на висока цена с цел бъдещи UP-ове на темата чрез редукция на цената.

 

 

@ mladenski76 - отношението ти към екипа е леко невъзпитано. Обръщения от рода "Ехо модераторите, обърнете внимание малко" не са от най-любимите. Не защото прекалено много фамилиарничиш, но защото примерно можеше просто да натиснеш p_report.gif това бутонче, да ни изпратиш линка и ние - когато имаме време, да видим за какво става дума и да предприемем конкретни мерки. Не е хубаво и да ни поучаваш как да модерираме този форум, защото ти си тук от 1 година и нещо, ние това го правим вече повече от десетилетие.

Благодаря за разбирането!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...