Jump to content
BulForum.com

Лазерен принтер Samsung ML-4050N ДУПЛЕКС


Recommended Posts

f2e5424017214998.png

Продава се прекрасен принтер Samsung ML-4050N.
Цената по магазините е средно около 1300лв +/- 100лв.

Служил е за малко в два офиса, седи вкъщи от 1 месец, но понеже се ползва много малко и заема място, се продава.
Върви с оригиналната тонер, като настоящата наличност на мастило е 62% (~7500 оставащи листа) според драйвера на принтера. Без гаранция е, но давам една седмица мъни-бек от мен.

Изключителна скорост и качество на отпечатания материал. Печата двустранно благодарение на дуплекса, който може да се маха при желание. Много ниска цена на отпечатана страница, благодарение на огромната тонер касета.

Няма никакви забележки, работи перфектно, много добро състояние.

Цена: 700 --> 675 --> 650 --> 625 --> 600 --> 575 --> 550 --> 525 --> 499 --> 475 --> 450лв.

============

От София съм, но обявата е валидна за цяла България.
За контакти: ЛС, скайп: vessk00, GSM: 0886 538 258

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Добре де, в Изотсервиз предлагат подобен модел принтер DUPLEX KYOSERA 1030D на цена от 84 лева с ДДС и 6 месеца гаранция. При това този принтер няма чип на касетата и се пълни доста лесно и евтино за разлика от този Самсунг. Аз от доста време гледам тази обява и съм писал рапорти че цена от 700 лева за тоя принтер са невъзможна цена, и са с цел бъдещи Ъпове, което се доказва и на практика...... За информация искам да кажа че тонера на kyosera 1030D е 6000 копия и тонер бутилка е към 20 лева

Бихте ли описали точно за кои качества да платя 700 лева и да предпочета Вашя, от този на линка който съм дал ?

Искам само като пример да дам моя тема : ЦЪК , как се продава ненужна вещ,просто го пускаш на цена, която е актуална и евентуалните купувачи не могат да устоят....

Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

ааа, не така колега,

мисля, че е забранено да коментираш цената на стоката (първо), ако ти харесва повече Kyocera-та (пише се със "C", а не със "S") - иди си я купи нея. Аз лично Kyocera го превеждам на български, като "безкраен главобол".

И второ, самсунга е много истински принтер и е доста по-напред от италианския кенеф.

На автора на темата пожелавам успех с продажбата, дано се намери купувач, който да оцени принтерчето и стигнете до сделка.

Link to comment
Share on other sites

Понеже ми се струва, че нещо започнахте да пишете без интерес за покупка, да предупредя да престанете навреме, ако не желаете да се сдобиете с по още 20% за нарушение на точка 5 от правилата на раздела.

За да съм по-ясен, понеже и двамата сте пуснали общо 3 рапорта, ще направя някои разяснения...

@Bulgaran, по коя точка според теб трябва да му затворя темата? Да си изпратил случайно в рапорта линк към същия продукт? Май не виждам такъв. А да прочéте изречението от от точка 6, което гласи:

 

 

Забележка: Рапорти за завишени цени, непридружени с линк към магазина с по-ниската цена, както и рапорти с линкове към продукт, различен от продавания - не се разглеждат.

 

И това не си го прочел както виждам, както и не си прочел друго изречение от тази точка, което засяга единствено цената на същия продукт /"...еднаква или по-висока от тази в официален магазин, на един и същ продукт, с едни и същи екстри към него"/. Така че много те моля да престанеш с коментарите и рапортите, поне докато не намериш някъде в наличност абсолютно същия принтер на по-ниска цена.

 

@javor_vd, как така в правилата не се споменавало нищо за предупрежденията? Точка 22 от общите правила на форума коментира единствено това и там е обяснено всичко.

 

Толкова с обясненията. Цената може и да се вижда висока на някои, но дори и на мен да ми се струва че е така - докато няма линк към магазин, който продава точно този принтер на по-ниска цена, цената на продавача си остава актуална. От тук нататък, всеки който иска допълнително да коментира нещо, да го прави в темата за коментиране проблемите в раздела...знаете я къде се намира.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Само 450,00 лв за тази прекрасна машина !!!

 

ModEdit: Получиха се рапорти, този път с правилно приложени линкове, поради което темата се затваря заради нарушение на третото изречение в точка 6 от правилата на раздела.

 

линк / линк / линк

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...