Jump to content
BulForum.com

Изложение на минерали и фосили


fossilomaniac

Recommended Posts

Здравейте,

Смалко закъснение Ви каня на Коледно изложение на минерали, скъпоценни камъни и фосили. Мястото е Музей Земята и хората в София. Входът е свободен!

Изложението започна в събота...и тече с пълна сила! Любителска палеонтология за първи път в България пусна в продажба готови колекции от фосили. Те включват между 15 и 23 образеца на останки от древни създания от различни епохи. Имаме и 2 уникални малки сбирки от главоноги и морски таралежи за запалени фенове на изчезнали светове. Готовите колекции са идеални за начало на собствена сбирка, както и за нетрадиционен Коледен подарък!!!

Очакваме Ви на щанда на Любителска палеонтология до 23.12.2011г.

Link to comment
Share on other sites

Понеже те знам, че в тази област си фен като мен, а аз точно в този момент нямам никаква възможност да прескоча до София, би ли споделил набързо - само фосили намерени в нашия регион ли са изложени? А ако имаш и някоя снимка от изложението ще бъде интересно да я поместиш в темата.

 

 

 

П.П. Междувременно от началото на годината (когато последно писахме в тази тема) и досега, се снабдих с още доста кости и зъби от различни видове динозаври - предимно от Северноамериканския регион и Мароко. rolleyes.gif

 

Link to comment
Share on other sites

...предимно фосили, намерени из България ся изложени, но има и някой друг "вносен", за цвят...Снимка за съжаление нямам под ръка, но ще пусна при първа възможност

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...