Jump to content
BulForum.com

USB стик - WiFi адаптер с антенка - TL-WN422G


Recommended Posts

Има добър обхват и добра антенка (4dBi), мисля че пазех някъде диска с драйверите, но ако не го намеря - на долния линк със спецификациите има и последните драйвери за Win 2000/XP/Vista/7.

 

Цена 12 10 лева.

 

Спецификации от сайта на производителя

 

 

TP-Link-TL-WN422G_a.jpg

 

 

 

 

Едит: Временно запазен за KraSezZza, който току що ми прати ЛС. Ако се откаже, ще го отразя в темата.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Аз също се интересувам, ако KraSezZza евентуално се откаже.

Link to comment
Share on other sites

И аз се записвам като желаещ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

нещо не разбирам - цената на 150 Мб , нова, с гаранция е 16.80 лв. -> http://desbg.com/productdetail.aspx?ProductID=1335 , вие се избивате за 54Мб за 12 лв и то ползвана?! :blink: не е въпроса, че реалната цена на стоката, доста остаряла морално, си е къде по-ниска при все, че е втора ръка - по-важното е: защо се редите на опашка, като че това е страхотна сделка :lol:

Link to comment
Share on other sites

нещо не разбирам ...

 

Ами приеми го, че може просто да им е приятно да купуват от мен. :))

 

Друг е въпросът, че такива като теб обикновено веднага получават 20% заради нарушаване на точка 5:

 

5. Забранява се коментара на цените, които са определени от продавача, но не се забранява пазарлъка при интерес от страна на купувача. Постове от сорта на "Това го има за 2лв. на руския пазар" ще бъдат много строго наказвани. Всеки има правото да реши сам каква е цената на стоката която продава. Това е свободен пазар.

Абсолютно забранено е да се коментира продаваната стока от хора незаинтересувани от покупката й. Наказанието е 20% уорн !

 

Като те гледам, не виждам да имаш някакъв интерес за покупка, но няма да ти дам процент, понеже става дума за мой продукт и ще кажеш, че имам отношение, но те съветвам да не го правиш и в други теми.

Както и да е, за да не изглежда този пост като "чешене на езиците", цената на адаптера става на 10 лева, въпреки че KraSezZza няма никакви претенции за някакво намаление.

 

Ще използвам темата да добавя за продажба и една по-мощна чисто нова 6 dBi антена с дължина около 20 см, която получих и отпечатах току що. Нейната цена нека бъде 4 лева.

 

4ae4420328975997.jpg 5c9be7925f25d123.jpg

Link to comment
Share on other sites

остана ли стик или антена искам едото или другото

 

Антената я взе Мицев ; KraSezZza би трябвало да ми пише тази вечер или утре да се разберем по някое време да вземе адаптера, защото днес бил извън града.

 

 

Едит: KraSezZza вече си взе адаптера и писа, че всичко е ОК - темата се затваря.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...