Jump to content
BulForum.com

Nikon D3000+18-55 VR обектив


Recommended Posts

Професионален,огледално рефлексен фотоапарат със сменяема оптика. Апаратът е КАТО НОВ,без никакви следи от употреба и работи перфектно. Обективът е 18-55 СЪС СТАБИЛИЗАЦИЯ. Без драскотини или прашинки. Продават се s кутия,ремък за врат,зарядно,капачки за обектива и за тялото и няколко ПОДАРЪКА: чанта GOLLA , дистанционно и карта памет 1 GB Samsung. 

 

Цена 400 лева 390 лева  ПРОДАДЕН

        

Link to comment
Share on other sites

Промоция в промоцията 320 лева вместо 330 САМО ЗА ДНЕС!!! 

 

EDIT : 18:40  Явно не е за тук тази тема. Не са много на ясно хората за какво става дума. Както и да е промоцията свърши... Освен ако някой не иска на тъмно фототехника да купува. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Явно не е за тук тази тема. Не са много на ясно хората за какво става дума.

 

Щом не са наясно, да поясним:

Апарат от 2009г, далеч от понятието "Професионален" - това е възможно най-Entry-level в серията на огледално-рефлексните никон, абсолютно любителски апарат, на 1/3 от живота на затвора си. 

Link to comment
Share on other sites

Denchev, бъркаш ме с някой, не съм ти писал на лично съобщение, че изглежда като нов. Питах на колко е затвора. 

По въпроса за професионален - щом имаш претенции да разбираш, нямаше никога да напишеш подобна глупост.

д3000 е най-най-бюджетния ентри левъл апарат изобщо в производството на дигитални СЛР на Никон.

По-бюджетен е само д40 :) 

По въпроса за затвора - на нормалните Никони производителя залага 100к сработвания. 

Идея си нямам това колко ще издържи най-евтиния от тях, може би 30, 40 .... 

Само да вметна, че след като се скапе затвора, апаратът заминава в боклука. 

Твоя е на 26к, както ми каза на лично, не знам защо не е споменато тук... 

Никога нямаше да се намеся, ако не беше твоят язвителна вметка по-нагоре. 

Ми и ние сме виждали апарати и сме отваряли лайтрум чат пат :) 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...