Jump to content
BulForum.com

странен мп3 проблем


pi4aga

Recommended Posts

незнам дали тука и е мястото на темата..ама айде да пробвам,ако не е разчитам на модераторска намеса

 

значи ето го проблема.наскоро си дръпнах един сет-andy cadwell-inhouse perspectives 02.голяма е към 100МБ, с 463Кbps. :music

проблема е че като я пусна през медиа плейър 9.0 ми дава че е дълга 6(!!!) секунди :confused ебаси-за пръв път виждам такова нещо,някой може ли да ми каже как мога да го оправя тфа,много е ебано деа,немога да си я пусна на избран момент на някое яко парче.

 

хепл плииз? :cry

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с друг player. Ако не стане, пробвай с някакъв софтуер да си я реенкоднеш, напр. Acid Pro 4.0 е перфектна...или SoundForge 6.0 ако не се лъжа, на една фирма са..

Link to comment
Share on other sites

Странен проблем имам от около една седмица с warez-a.Та значи пробвайте и ми кажете дали едновременно може да стриймвате с винамп и едновременно да сваляте с флашгет някакви мп3-ки.При мен не се получава ... странно нали?

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се е случвало ,но медията продължава да върти песента а показателят долу показва ,че е свършила!!Не мога и аз да го обясня.Така ми се е случвало и като записвам от сателита нещо на компа и то се записва в MPEG4 и като го пусна програмата показва 1мин.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Можеш, можеш :)

Link to comment
Share on other sites

mislq ce problema e ot samiq media player, poneze ( kakto predpolagam) mp3-kata ti e v VBR format

ispolzvai nqkoi drug player (winamp) ili s programa e konvertirai v CBR

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest liquid

as imam nqkolko pesni koito winampa gi zasi4a o 44 minuti..no kato gi pusna i gi opravq na kolkoto sa si..no posle pak na 40...ama si vurvqt normalno :) ...a mp3 da se playvat s wmp ...suxnq..lagava ralta...musicmatch ili winamp rulz :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...