Jump to content
BulForum.com

Продавам 9600GT и други неща


Recommended Posts

Колега един прятелски съвет от мен , свали цената на видео картата до реалната такава за карта на INNO3D и може и да я продадеш.Така като предлагаш към нея разни подараци едва ли ще стане.Пак казвам това е съвет и не се заяждам или нещо подобно , но тази марка е далеч доста от фирми като (gigabyte , xfx ,evga , bfg и.н) и съответно картите и са на доста по ниски цени от тези на големите и доказани фирми.Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Колега един прятелски съвет от мен , свали цената на видео картата до реалната такава за карта на INNO3D и може и да я продадеш.Така като предлагаш към нея разни подараци едва ли ще стане.Пак казвам това е съвет и не се заяждам или нещо подобно , но тази марка е далеч доста от фирми като (gigabyte , xfx ,evga , bfg и.н) и съответно картите и са на доста по ниски цени от тези на големите и доказани фирми.Поздрави

 

Извинявам се много но както ви казах и в скайп инно3Д не е никък зле.Моля прочетете ревюта на карти на тази фирма и тогава пишете.

Цената смятам че е сведена до възможния минимум.Няма да я подарявам я.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се много но както ви казах и в скайп инно3Д не е никък зле.Моля прочетете ревюта на карти на тази фирма и тогава пишете.

Цената смятам че е сведена до възможния минимум.Няма да я подарявам я.

 

Значи първо напърво аз с теб не съм говорил нито по скаип нито по телефон, а само давам съвет и нищо повече решениата си ги взимаш ти.Аз колкото ревюта съм чел и съм се занимавал с хардуер едва ли ти си и на половината за да твърдиш че INNO3D е добра фирма мисля че това показва колко си запознат с нещата.Спирам до тук не се чувстваи длъжен да ми отговориш и пак казвам това беше съвет.Успех от мен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...