Jump to content
BulForum.com

Продавам два фотьойла


Recommended Posts

Продадени. Темата е за затваряне.

 

Веднъж вече са претапицирани с възможно най-добрата дамаска, която намерихме тогава. Имат нормални следи от употреба, но никъде няма скъсано.

 

Снимка1

Снимка2

Снимка3

Снимка4

 

Ако има въпроси - питайте тук, на ЛС или на координатите в подписа ми.

Намират се на 10км от Пловдив. При сериозен интерес може да се уреди оглед на място. Транспорт до Пловдив мога да осигуря, но само при реална покупка. Все пак трябва да знаем къде да ги закараме.

 

Цена 25лв 20лв 15лв 10лв. за брой или 40лв 30лв 25лв 20лв. за двата.

Link to comment
Share on other sites

каде може да се видят фотьоилите, имам интерес, ако не са продадени...

Не са продадени. Писал съм ти ЛС, но най-добре се обади на координатите в подписа ми да се разберем. По принцип оглед може да се направи само с предварителна уговорка, като мога да ви чакам на място или да отидем до там с мой транспорт.

 

P.S. Тъй като не съм постоянно на линия да ги показвам, съм се постарал да дам максимално добри снимки :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Зимам ги

Нищо не е взел, даже не се е обадил и не е отговорил на личните ми съобщения.

 

Сори за ъпа, ама последния пост преди моя считам че е подвеждащ - който влезне в темата, ще реши че фотьойлите са продадени, а те не са.

Май става нещо нормално в този форум купувачите да пишат "купувам" и после да изчезват. Не ми е първа тенекия. Много се пише за некорекните продавачи, а май и купувачите не са по-стока - само лаф да става.

 

Пак да подчертая - Фотьойлите не са продадени и все още очакват новия си собственик.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Нова цена: 10лв/бр. или 20лв за двата.

СПЕШНО! Заемат ми място, което е наложително да освободя, а са много запазени и ми е жал да ги изхвърля.

Link to comment
Share on other sites

имам реален интерес,само ме интересува къде са,да им хвърля едно око,и ако ми харесат,да стискаме ръце и това е!

 

Транспорта ще го уредя,ма дай подробности на лични,ако обичаш!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...