Jump to content
BulForum.com

Продавам: 4x1GB OCZ 800MHz


Recommended Posts

Продавам си памета 4х1гб OCZ 800MHz, точния модел е OCZ DDR2 PC2-6400 Reaper HPC Edition. Продавам по 50лв на парче или 90лв за 2х1ГБ и за 4-те 170лв. Закупени са от щатите давам ги с кутийката с кяото съм ги взел.

За контакти тук, skype: xeforce3 или ПМ, може и на 0883398147...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Макар и да са от USA,имат ли някаква гаранция?

Възможности за клок?

Колко и с какви тайминги?

Ако е възможно и някакви тестове,поради факта,че Corsair XMS 2x1GB DDR2 1066 8500C5D Dominator е 96.30лв кита в ЕРА-нови и ги има в наличност.

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо но ако си беше направил труда да отвориш линка с описанието от призводителя нямаше да задаваш въпроси под формата на отговори и от какъв зор правиш сравнение м/у 1066 и 800 MHz памети? Тука просто се чудите какви глупости да изтърсите в чуждите теми а после защо се спами по вашите.

 

Имам реален интерес към паметите но в по късен етам от идния месец приблизително към средата ако са налични...

Link to comment
Share on other sites

Попринцип рам паметите са купувани от NEWEGG - пише че са с доживотна гаранция, но как ще се изпозлва, нямам никаква представа.

А това, че Corsair XMS 2x1GB DDR2 1066 8500C5D Dominator е 96.30лв - какво общо има с мойте памети?

Аз продавам OCZ.

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо но ако си беше направил труда да отвориш линка с описанието от призводителя нямаше да задаваш въпроси под формата на отговори и от какъв зор правиш сравнение м/у 1066 и 800 MHz памети? Тука просто се чудите какви глупости да изтърсите в чуждите теми а после защо се спами по вашите.

 

Имам реален интерес към паметите но в по късен етам от идния месец приблизително към средата ако са налични...

 

Много се учудвам когато има такива отворковци,които освен варианта да ъпнат темата или да са адвокати на друг,друго нещо ново не казват.

А сега господин разбирачо,отговори ми на въпросите като си отворил линка.Естествено на всичките....

Относно

и от какъв зор правиш сравнение м/у 1066 и 800 MHz памети?
е много ясно:

Нови са както съм писал 96.30лв и то Corsair XMS.

Тук се продават стари на 800Мхц за 90лв макар и OCZ.

 

XeForce3,

А това, че Corsair XMS 2x1GB DDR2 1066 8500C5D Dominator е 96.30лв - какво общо има с мойте памети?

Аз продавам OCZ.

 

Аз зададох конкретен въпрос?

Видях какви са ти паметите.

Но отговора:Аз продавам OCZ звучи като аз продавам МЕРЦЕДЕС.

Убеди ме с тестове,че твоите са по добри.Това се наричат факти.

И ако е така,ще взема твоите.

Ако не е така,ще си купя другите.

 

П.С.Много злоба момчета......

Малко се успокойте....,тя се връща....

 

 

ЕДИТ:относно долният пост на същият отворко(адвокат де :P )

 

Да не ставаме голословни:

Както съм написал имам интерес към KIT-а но по време когато ще имам горепосочената сума без да се пазаря и да се правя на селски търгаш. Що се отнася до разликата между 800 и 1066 MHz в случая стигаме до факта че не всеки е тръгнал да прави тотален upgrade а частичен само с памет както е случая при мен та каде търсиш база за сравнение от твоята гледна точка или просто си търсиш някакъв повод да коментираш по един или друг начин цената като правиш неадекватни опити за сравнение при положение че нее упоменат момента че цената би могла да бъде коментирана.Много първосигнално действаш и си правиш тотално грешнни заключения. Ако си решил реално да вземеш дадена стока вземай на базовите данни след като нее описал продавача някакви строго специфични ЕКСТРЕМНИ показатели. Първичната идея на този разтел до колкото знам е хора от региона да могат по-лесно да се отърват от ненужни вещи които им сабират прах из "килерите" или са им непотребни а не търговия. Сега се замисли кой е злобния.

 

Елементарно Уотсън.

Прочети си целият пост и си го редактирай:

Каква база,какви селяни,каква цена?

Това беше по времето на Маркс и Енгелс.

Базата определя надстройката.

Хее..хх,добра идея,но нищо общо с тестовете и интереса ми към тях.

Link to comment
Share on other sites

Както съм написал имам интерес към KIT-а но по време когато ще имам горепосочената сума без да се пазаря и да се правя на селски търгаш. Що се отнася до разликата между 800 и 1066 MHz в случая стигаме до факта че не всеки е тръгнал да прави тотален upgrade а частичен само с памет както е случая при мен та каде търсиш база за сравнение от твоята гледна точка или просто си търсиш някакъв повод да коментираш по един или друг начин цената като правиш неадекватни опити за сравнение при положение че нее упоменат момента че цената би могла да бъде коментирана.Много първосигнално действаш и си правиш тотално грешни заключения. Ако си решил реално да вземеш дадена стока вземай на базовите данни след като нее описал продавача някакви строго специфични ЕКСТРЕМНИ показатели. Първичната идея на този разтел до колкото знам е хора от региона да могат по-лесно да се отърват от ненужни вещи които им сабират прах из "килерите" или са им непотребни а не търговия. Сега се замисли кой е злобния.

Link to comment
Share on other sites

Много умлявам да не прераства в спорове и мерене на п*шк*.

След бърза заиграва с паметите:

44min511555152t22vtz7.th.jpgthpix.gif

Разбирасе ако се поиграе с таимингите - може да се постигнат и по добри резултати. Аз съм ги ползвам предимно на 500MHz 5-5-5-15-2T

За повече тестове при евентуалния купувач.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...