Jump to content
BulForum.com

Tyrsq noti na izwestni pesni


root666

Recommended Posts

Tyrsq noti na izwestni pesni. Ne mi wyrshat rabota tabulaturi za kitara, a noti. Ne sym muzikant. Ako nqkoi znae nqkykyw sayt s noti na izwestni pesni da pishe, syweti ot roda na "Tyrsi w Google" ne shta, tyrsil sym. Chast ot pesnite :

1.penny lane - beatles

2. bright eyes - garfunkel

3.private emotion - ricky martin

4.song for a guy - elton john

........................................

89. johny be good - .....

90. your song - elton john

91. she's the one - robie williams

 

 

 

Blagodarq wi predwaritelno, spodelete wsqka informaciq koqto bi mi pomognala. :confused

Link to comment
Share on other sites

Ами имаще един много хубав сайт само за български песни-пей сърце но как се пишеше пробвах не знам сажалявам :cry

Link to comment
Share on other sites

V pei syrce imashe mnogo malko... Tia deto az sam gi pisal imat dosta goliam izbor. Az lichno sviria bass i sam namiral pochti vsichki...ili pone vsichko koeto moje da bade namereno. Imai predvid che za bass ima mnogo po-malko tabs otkolkoto za kitara.

Link to comment
Share on other sites

Tyrsq noti na izwestni pesni. Ne mi wyrshat rabota tabulaturi za kitara, a noti.

А сега може ли да се върнем на темата? Човека ясно е споменал, че не търси табулатури... Иньче табулатури има почти на всеки сайт за текстове на песни....

Link to comment
Share on other sites

root666 Кажи за какво ти са . Аз уча в Академията за музикално и танцово изкуство. Ако са за gsm - "немаш грижи" .

 

 

ov3rm4n - перфектен сайт (поне това , което има вътре си е точно така ) . Поздравления. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

значи ако намериш свястно midi на песента (свястно - имам предвид вярно) всяка програма ще ти покаже нотите на инструментите...

 

останалите: Аре гледайте какво се търси бе !!!

кой ви иска табулатури ?

или поне предлагайте професионално издадени табулатури - тези които имат освен TAB и нотопис... не върху TAB-a а отделно петолиние...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...