Jump to content
BulForum.com

Търся превоз!


Recommended Posts

Търся ТИР за превоз на авточасти от Холандия за България.Гр. Пловдив, тел. 0888642765 -Христо

Cial kamion - 90 kubichni metra - varvi niakade okolo 5000 leva !

Ako ima neshto svobodno v blizkite dni shte ti kaja !

 

A cenata ustroiva li te ?

Kolko tona e ?

Koga e gotov tovara za Bulgaria ?

A i eventualno koga shte se izvarshi plashtaneto ?

Link to comment
Share on other sites

Cial kamion - 90 kubichni metra - varvi niakade okolo 5000 leva !

Ako ima neshto svobodno v blizkite dni shte ti kaja !

 

A cenata ustroiva li te ?

Kolko tona e ?

Koga e gotov tovara za Bulgaria ?

A i eventualno koga shte se izvarshi plashtaneto ?

ostavil sam telefon za vrazka na 4oveka, koito se interesuva ot prevoda.ako mosli6, 4e moje6 da pomogne6 mu se obadi.mislq 4e 5000lv sa dobre, no vse pak se obadi da se razberete.

Link to comment
Share on other sites

ostavil sam telefon za vrazka na 4oveka, koito se interesuva ot prevoda.ako mosli6, 4e moje6 da pomogne6 mu se obadi.mislq 4e 5000lv sa dobre, no vse pak se obadi da se razberete.

Ok ! Dnes moje bi shte tragva kola za Holandia i shte mu se obada !

Link to comment
Share on other sites

Nadiavam se da ne se razsurdite, no taka i taka e stanalo vapros za prevoz, neka da otpravia i az moia vapros.

V nachaloto na septemvri niakade ste mi triabva kamion, koito da mi prenese pokushninata ot Plovdiv do Sofia. Imam predvid mebeli, legla i t.n.

Ako otida na niakoi piaca mangalite ste mi iskat pari kolkoto za nov apartament, a ne mi se iska da im davam tolkova pari.

Ta vaprosa mi e, niama li niakoi, koito da ima kamion na razpolozenie (mai bi mi svarshil rabota i po-goliam bus), koito da moze da svarshi takava rabota i saotvetno na kakva cena.

Link to comment
Share on other sites

Da, stava vapros samo za prevoza. Tovaro-raztovarnite raboti sa si otdelno i az poemam griza za tiah. Imai predvid samo che busa triabva da e ot golemite, inache niama da ima miasto za obemistite neshta (divani, pechki, hladilnici i t.n.).

Ne mi e iasno kolko pari realno struva takava usluga, no znam che nemoga da dam 200lv primerno samo za prevoz. Stava vapros za neshto ot roda na gorivoto + 30-40 lv otgore.

Link to comment
Share on other sites

gre6ka.prevozata 6a ti bude s kamion a ne s bus + tfa kamion IFA oniq mnoo golemite.taka 4e si4ko 6a se prenese navednuj.4isto 6a dade6 150lv bez da pla6ta6 naftata ( koqto e dosta skupa ) ti ti vliza v teq 150lv.

Link to comment
Share on other sites

Predpolagam govorim za 150 koito vkliuchvat vsichko nali? Imam predvid otivane (pulen), vrushtane (prazen) i t.n.

abe , mnogo jasno ! 150 lv .sa normalna cena

 

Zlatio nedei da parzaliash choveka - 1 litar nafta = 1.20 lv ,ako si zemesh DDS,kakto praviat povecheto izliza 1 lev ........a kato priemem fakta ,che vsichki v biznesa ,znaem che ot magistralata moje da kupish ot shofior na cherno 1 litar nafta za 80 stotinki (bez faktura) - do Sofia mu triabvat okolo 60 litra ,kato se ima v predvid che navrashtane shte e prazen !

Link to comment
Share on other sites

Neznam kolko gori IFA-ta, no ako predpolozim che e okolo 30, to 300 km (tolkova e otivane i vrashtane) cenata na naftata idva okolo 100 lv, a ostanalite 50 lv sa za "uslugata".

Mislia che cenata e razumna.

Zlatio, zapazvam si pravoto da se svarza s teb, kogato mu doide vremeto za prevoza. :)

Link to comment
Share on other sites

fon_tomov dai da sa razberem o6te sega za da bude gotova rabotata za septemvri. dobre de i za 150 lv 6a sa razberem estestveno :)) nali trqq da kaja nqkva po xybava tzena da namaja i az ne6to.6oto az prosto 6a ta svurja s edin moi poznat i tfa e, no i za 150 lv 6a se razberem.i si4ko ti vliza v tqx otivane vru6tane i nafta

Link to comment
Share on other sites

+ tfa ima i drugi ne6ta koito sa v teq pari ama kakto i da e ... maslo i drugi djundjurii a edna IFA samo da i opravi6 dogovori za edna godina da moje da si q kara6 redovno 500lv.po princip ot smirnenski do trakia 70lv mu zexa na edin 4ovek.a na drug za premestvane v ramkite na ne pove4e ot 1 km be6e 30lv........... IFAta e kaprizna ma6ina i sa poddurja s mnoo mnoo trud za tova ne mi govorete 200lv bilo tfa i onova no pak kazvam i za 150lv 6a sa razberem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...