Jump to content
BulForum.com

Тихи вентилатори


Recommended Posts

Искам да си смена и трите вентилатора - на захранване, процесор и видео карта. Обаче искам да взема сравнително безшумни, да не вият. И работата е и да не са много скъпи. Предложете някви марки.

Link to comment
Share on other sites

за видекартата зимаш един сокет А радиатор с вентилатор(7В)

за процесора и захранването пак така.

и зимаш един 92мм вентилатор от Конрад за 2 лева и той на 7в

едит:Това видео може и без вентилатор само с радиатор

ако не ти се занимава с молекса може и с потенциометър

Link to comment
Share on other sites

ако не ти се занимава с молекса може и с потенциометър

кво да не ти се занимава ?

сменяш местата на червената и черната жичка и си готов :)

Link to comment
Share on other sites

и зимаш един 92мм вентилатор  от Конрад за 2 лева и той на 7в br />

моя вентилатор на кутията е 80 мм тои на колко волта работи и този 92мм за които говориш мойе ли да се закрепи на неговото място или трябва да се дупчат дупки

Link to comment
Share on other sites

стандартно-са-на-12

трябва-да-дупчиш-за-92мм

извинявайте-че-така-пиша-но-ми-се-еб@-space-a

Link to comment
Share on other sites

стандартно-са-на-12

трябва-да-дупчиш-за-92мм

извинявайте-че-така-пиша-но-ми-се-еб@-space-a

а като ги сменя от къде ще взема 7 волта

Link to comment
Share on other sites

Zna4i az imam edin takyv vypros. Imam CPU xp 2000+ i ventilatora mi e TITAN. Ne mi e problem shuma (ne 4e shumi de...) a ne znam dali tozi ventilator ohlajda dostaty4no dobre cpu-to vie kak mislete ?

Link to comment
Share on other sites

Zna4i az imam edin takyv vypros. Imam CPU xp 2000+ i ventilatora mi e TITAN. Ne mi e problem shuma (ne 4e shumi de...) a ne znam dali tozi ventilator ohlajda dostaty4no dobre cpu-to vie kak mislete ?

titan има различни модели не знам ти с кои си

моят процесор е 2200+ и титана ми го охлажда достатъчно

най-добре си свали програма и сам провери

аз използвам тая и съм доволен

Link to comment
Share on other sites

Докато са нови нито един не вие. Прасни Pc-то 4-5 пъти като си нервен и гледай тогава кво става :lol: Моя сшуми толкова че сутрин като някой пусне компютъра се буда :P

Link to comment
Share on other sites

Прасни Pc-то 4-5 пъти като си нервен и гледай тогава кво става  :lol:

~~~Off topic~~~

Ti ako prodalzavash v sashtia duh niakoi den sas sigurnost PC-to ti ste izvie na umrialo. :woot

Nedeite da zabraviate vse-pak che PC-to si e PC, a ne e lampov televizor "Shipka" ili "Buzludja" nabor na baba mi, koito bez dobre premeren udar neshte da "svetne". Skromnia mi opit pokazva che tova chudo na tehnikata (imam predvid PC-to) raboti dobre i bez da bude posineno ot boi. ;)

~~~Off topic~~~

 

Po vaprosa za ventilatorite, az sam fen na Cooler Master. Malko sa po-skupi, no si zasluzava.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
za processor si zeh Cooler Master-bezshumen e ot Reset do Djumaiata znaesh go.A i v Adroid sa pusnali novi ventilatori i toia magazin go znaesh.

 

Абе ти от къде знаеш, че аз ги знам тези магазини :P (аз наистина ги знам де :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Botev1912 ..... ako predi sa bachkali bezshymno ne e nyjno dagi smenqsh prosto si kypi maslo za smazvane na cooler i pak sa kato novi. Mislq che v MOST sum vijdal takova masalce. No ako imash nqkoi izlishen lev si zemi novi.Ti reshavash!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...