Jump to content
BulForum.com

Boot CD на 750mb


Eagle

Recommended Posts

Та проблема ми е следният: От 2 часа се мъча да направя бут диск в които да кача 734мб инфо(имам диск 800мб). Печенето го правя с Неро.Опитвам какво ли не:зададох в File\preferences\general-90min,File\preferences\expert features-също 90. И пак не става.Иначе бут диск съм си правил-знам какво се задава като параметри.Но не съм правил голям диск. Нещо все ми бяга и все не мога да го направя. Та ако има някои ,които ги разбира тези работи ,моля да помогне. Ако може по подробно :blink:

Link to comment
Share on other sites

stom si go napravil twa zna4i kato go pusnesh da zapiswa trqbwa da te pita dali da prawi write overburn i ti go zukash i trugwa.

 

 

P.S:kwa ti e pisa4kata moge da neti pishe golemi diskowe

Link to comment
Share on other sites

Ами тoй пита ме за Оverburn и аз му го задавам.Но после компа като че ли бъгва.Свети червената лампа на харда-не знам кешира ли нещо?Нормално ли е това или аз съм много нетърпелив и не го изчаквам.Иначе писачката поддържа Overburn,направих тест с Ctgl+R.

Link to comment
Share on other sites

Ami az sam go pusnal na 12.Ina4e pisa4kata e lite on 24-10-40.She opitam na 8.NOvse pak mislq 4e e druga pre4inata. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Та проблема ми е следният: От 2 часа се мъча да направя бут диск в които да кача 734мб инфо(имам диск 800мб). Печенето го правя с Неро.Опитвам какво ли не:зададох в File\preferences\general-90min,File\preferences\expert features-също 90. И пак не става.Иначе бут диск съм си правил-знам какво се задава като параметри.Но не съм правил голям диск.  Нещо все ми бяга и все не мога да го направя.  Та ако има някои ,които ги разбира тези работи ,моля да помогне.    Ако може по подробно :blink:

Imashe edni diskove koito samo pishe 90min , a vsushnost ne sa , da ne si popadnal na takiva? Az skoro si kupih edni EURO da probvam i stava.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...