Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

15 minutes ago, w00x said:

Ако си играл сингъл плейъра, той си е малко като по-дълъг туториал на мултиплейър елементите.
Мултиплейъра е много забавен, хаотичен, с много класове, страхотни карти, много герои, страшно много карти и режими. Има и въздушни битки като тези в Squadrons. То от там реално са взаимствали. Мултиплейъра на Squadrons и космическите сегменти в Battlefront 2 май са много, много сходни. С малко модификации на механиките.

 

Ако всичко това се отнася само за мултиплеъра, забрави. Мразя мултиплеър по начало и точно това най-много ме дразни в Батълфронт.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За мултиплейъра се отнася, да. Тя все пак си е главно мултиплейър игра. :) Сингъл плейър кампанията е просто там, колкото да я има.

Старата (от 2000-те години) също е само мултиплейър. Самият Battlefront бранд е мултиплейър заглавие.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Godfather said:

Мразя мултиплеър по начало и точно това най-много ме дразни в Батълфронт.


Бреййй, един път да съвпаднем някъде, мисир с мисира ти! 

Link to comment
Share on other sites

Току-що свалих Observer: System Redux, която в момента е намалена в GOG.com и мога да кажа, че почва супер яко! Играта е в памет на Рутгер Хауер и главния герой е с неговия образ. :punk

Link to comment
Share on other sites

Днес беше отвратителен ден, меко казано съм бясен. И бидейки бясен си купих SQUADRONS

20201116230336_1.jpg20201116230804_1.jpg

Дали защото съм все още силно бясен или тая игра е част от отвратителния ми ден, първите впечатления са ми такива, че бих изписал 10-редова псувня. 
Никакво интро, стартирам кампания - никакви филми, правя герой - Балдура от 1998 има поне 2 пъти повече опции за customization... УЖАС!!! И това за 40 евро! От това, което виждам дотук имаме съвременна версия на TIE FIGHTER, визуално доста прилична. От една страна това добре, ама от друга да претупаш така нещата - само некадърниците от ЕА ги могат тия... Играта си иска задължително джойстик - с клавиатура и мишка е страшна мъка... Или може би съм твърде уморен и бясен... Ще взема да спра засега, че иначе още ще я псувам...  

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaptoR said:

Или може би съм твърде уморен и бясен... Ще взема да спра засега, че иначе още ще я псувам...  

Не само спри, ами и вземи удари някое и друго Пиринско, Мисирчо. Играта си е доста добра и не знам за какви филмчета бълнуваш. Иначе за джойстика си прав, аз я играя само с джойстик на РС-то и изобщо дори не съм правил опит да пробвам клавиатурата и мишока. :lol:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

Не само спри, ами и вземи удари някое и друго Пиринско, Мисирчо. Играта си е доста добра и не знам за какви филмчета бълнуваш. Иначе за джойстика си прав, аз я играя само с джойстик на РС-то и изобщо дори не съм правил опит да пробвам клавиатурата и мишока. :lol:


Играта като геймплей вътре е добр, но както казах дотук си виждам един модерен TIE FIGHTER - толкоз. И да пуснеш соло кампания БЕЗ НИЩО си е мегамисирщина. Отново ще повторя - само чукундури като ЕА могат да го свършат това. Ако бяха Blizzard или Ubisoft или който се сетиш въобще с малко акъл щеше да е много по-различна ситуацията. И така, почти 30 години по-късно имаме TIE FIGHTER в модерна графична среда (даже управление и поведение са почти 100% същите). Голямо постижение!
Естествено има някакъв шанс да греша и нещо да се случи напред в играта, но да видим. Само че докато не взема джойстик едва ли ще разбера. 

Link to comment
Share on other sites

Blizzard и Ubisoft не са най-добрите примери за добри разработчици. Бая неща прецакаха в последните години... Неща, които още се опитват да оправят.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, w00x said:

Blizzard и Ubisoft не са най-добрите примери за добри разработчици. Бая неща прецакаха в последните години... Неща, които още се опитват да оправят.


Ти изобщо разбра ли за какво говорим в играта или пак се обаждаш ей така да се хванеш за някаква дума без смисъл и посока? 

Link to comment
Share on other sites

Говориш за къстъмизация на героя, cinematics и история. И?

 

 А между другото:

 

On 10/19/2020 at 1:42 PM, w00x said:

Squadrons ще падне до няколко месеца драстично. Недей да бързаш да купуваш.

 

On 10/19/2020 at 10:52 PM, RaptoR said:


Защо мислиш така?

 

Играта вече е на промоция за 60лв. От вчера.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, w00x said:

Говориш за къстъмизация на героя, cinematics и история. И?

 

 А между другото:

 

Играта вече е на промоция за 60лв. От вчера.


Кое е И? Купил ли си я, пускал ли си я, та се обаждаш? Или пак вентилаторстване, за което нито имам време, нито настроение. 
 

Интересно - точно вчера следобед я купих и НИКЪДЕ не беше пусната под 39,99 евро. Изрично проверих. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RaptoR said:


Кое е И? Купил ли си я, пускал ли си я, та се обаждаш? Или пак вентилаторстване, за което нито имам време, нито настроение. 
 

Интересно - точно вчера следобед я купих и НИКЪДЕ не беше пусната под 39,99 евро. Изрично проверих. 

 

"Е И? Какво като съм разбрал?"

Не съм. Аз затова и не коментирам конкретно играта, а това, че и другите споменати фирми (Blizzard и Ubisoft) яко серат в последните няколко години. Само имената им не са гаранция вече за нищо, за разлика от преди, когато като кажеш Blizzard и е ясно, че играта ще е яка и изпипана до най-малкия детайл.


Не те знам къде си проверил и къде е НИКЪДЕ, но определено не е било навсякъде. :) 

https://www.ozone.bg/product/star-wars-squadrons-pc/

 

Тази промоция е от вчера сутринта и е за всички платформи.

 

Между другото, ако си купил играта от Steam и си играл по-малко от 2 часа, можеш да я върнеш.

Link to comment
Share on other sites

Да ми покажеш къде и кога точно Близард са направили лош синематик или са допуснали изобо игра без интро и филмови транзишъни? Или въобще който и да е не-гаражен издател с претенции? 

Проверил съм в интернет къде другаде! Изписа точно това - "към момента играта не се предлага за по-малка от стандартна цена от 39.99 евра". И между другото ако изобщо пак си прочел какво съм писал, така щото да не си вечно неразбрал щеше да осъзнаеш, че към тоя момент грам не ми е пукало за цената. И да, разбира се - играта е купена от Стийм. Но цяла нощ стои минимизирана и като нищо е отчело часовете до преди малко, когато я загасих. Така или иначе не ме интересува.
Между другото не знам какво са правили тия глупаци, но след alt-tab превключване ми попилява браузърите, изчезват ми всички прозорци и машината иска рестарт! ЕА в пълния си блясък - стабилни некадърници! 

ЕДИТ: Сега погледнах - отчита ми 16 часа. Мъдростта на крокодилите...

Link to comment
Share on other sites

Destiny 2 ми идва на акъла. :)  Играта без почти никаква история и cinematics. И ограничен брой къстъмизации, нищо че е RPG.

 

Ами не те знам къде другаде, защото моят линк също е от Интернет и цената е 60лв. Да се неначуди човек...

 

Разбирам те, че не си в добро настроение, но не виждам причина да си го изкарваш тук и на мен.

 

Аз винаги чета какво си написал. Само ти винаги си мислиш, че знаеш по-добре от мен, какво съм прочел. Мен не ме интересува дали на теб ти е пукало за цената или не. Аз показвах единствено, че бях прав в това, което написах преди месец, а ти за пореден път се усъмни и то само защото го написах аз, а не защото имаше причина да вярваш в противното. Предубеденост от най-висока степен.

 

Проблем с цялата система (и играта) при Alt-Tab създава и Wolfenstein, разработена от другите ти любимци - Bethesda.

 

А това за 16-те часа си е лично твоя вина. :D Кой и защо оставя игра минимизирана, вместо да я спира?? Сега можеше да си им я върнеш, да си вземеш парите и да си поръчаш диска за 60лв. Или да не я поръчваш изобщо, щом не ти харесва.

Link to comment
Share on other sites

Devstveny няма много общо с Вгъзард. Общото им е, че до преди известно време Bungie, които са направили играта бяха под шапката на fucktivision, но успяха да се отскубнат и вече са независимо студио, D2 даже може да се вземе от Steam.

Link to comment
Share on other sites

Аз никъде не съм се съмнявал в твоите предвиждания относно цената, нито пък довчера съм имал намерение да бързам да я взимам и то без наличен джойстик. И ако наистина винаги четеш какво съм писал, то наистина си ВЕЧНО НЕРАЗБРАЛ, както неведнъж съм казвал. Тук може би щеше да е по-добре да се направиш, че си пропуснал нещо... Та никъде не съм изразявал никакви съмнения, дори погледнах линка с продаване на някакви ключове и тотално отписах нещата, защото реших, че първо ще купя свестен джойстик (също писах, че почвам да търся, ама нали всичко четеш) и тогава ще купувам играта. И така до вчера, когато ей така ми щукна и си я взех. Толкоз. 
И понеже твоето ВЕЧНО буквоядство няма край - цял Форум не, а цяла България и вероятно в чужбина вече са наясно с него - ти почваш да ми се хващаш за една дума и да ми носиш от 40-те кладенеца вода. Тук вече знаем какво следва - 3 страници обяснения кат' първата любовница, аз ти набивам канчето и накрая полезен резултат общо взето няма. 
И да - аз си оставям много често и редовно игрите минимизирани, понякога с дни. Така ми е удобно, вместо всеки път да прескачам по няколко екарана и зареждания. Не съм чул някъде да е проблем. 
И нищо не си изкарвам на тебе, но навика ти да се обаждаш там, където нямаш работа да се обаждаш често води до това. Да си ме видял да споря с тебе за слушалки и аудиотехника? Не. Това говори ли ти нещо? 

ЕДИТ: Волфа НИКОГА не ми е правил проблеми - това за протокола. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Antares said:

Devstveny няма много общо с Вгъзард. Общото им е, че до преди известно време Bungie, които са направили играта бяха под шапката на fucktivision, но успяха да се отскубнат и вече са независимо студио, D2 даже може да се вземе от Steam.


Не бе, Пеше, аз ся тряя да почна да говоря за интротата и транзишъните на Старфкртафт и Уоркрафт например и т.н. и т.н. и да завихри вентилатора 3 дена!

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Antares said:

Devstveny няма много общо с Вгъзард. Общото им е, че до преди известно време Bungie, които са направили играта бяха под шапката на fucktivision, но успяха да се отскубнат и вече са независимо студио, D2 даже може да се вземе от Steam.

 

Няма значение. Под шапката на една компания са. Решенията на Активижън се отразяват на всички игри, дори и тези на Blizzard. Може да погледнеш Hearthstone и Heroes of the storm като пример. Детайлите, които Близард слагат в игрите си са там, но .. нещо не е наред и играчите го усещат.

Така или иначе аз вече обясних защо написах горното. Беше достатъчно ясно още като го написах и без да е нужно обяснение, но ще го ще го обясня пак.
Имена на фирми/франчайзи не са синоним на качество. Сега, повече от всякога. Тоя спор го водехме вече преди няколко странции.

Link to comment
Share on other sites

Което, Ангеле, не променя факта, че ЕА са се издънили мощно с игра от света на STAR WARS... Всичко друго са приказки под шипковия храст. 

Link to comment
Share on other sites

Не мога да коментирам играта. Не съм я играл. От скорошните съм играл единствено Battlefront 2 и вече споделих мнението си за нея.

EA си се дънят с почти всичко в последните години, не е само Star Wars. С Фифа-та особено се оляха. За съжаление обаче, това не им пречи да реализират все по-големи печалби.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

Не мога да коментирам играта. Не съм я играл. От скорошните съм играл единствено Battlefront 2 и вече споделих мнението си за нея.

EA си се дънят с почти всичко в последните години, не е само Star Wars. С Фифа-та особено се оляха. За съжаление обаче, това не им пречи да реализират все по-големи печалби.


Играта вътре е добре, не съм гледал какво става в мулти, всъщност нищо още не съм видял. Но визията, излъчването показват пак ламтене за бързи пари. Претупана работа без да се влага сърце... А феновете на STAR WARS, които хващат всички геймърски възрасти, си обичат красиви видеа и прочее. Мамка му, дори и 30 годишният ТIE FIGHTER започваше с жълтите букви  A long time ago... и т.н.
 

2 hours ago, Sothbiss said:

:rofl::rofl::rofl:


Пешо не знам отде ги вади тия, в БГмама ли ги чете...:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Както и преди споменах, играта е почти директно копие на STARFIGHTER ASSAULT режима в Battlefront 2. Дори се прави от същия разработчик.

Просто са добавили някаква история, сменили са картите, сложили са прогресия и това е. Нова игра.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...