Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тука малко не ти се получи :D И то не само правилното изписване на "някой" в множествено число :lol: Тия числа ги считах за ламерски и когато бачках сисадмин ;) И въобще, т'ва заяждане между програмисти и сисадмини винаги ми се е струвало жалко. И от двете страни на барикадата. Малко като да гледаш померан и йоркшир териер да се джавкат кой е по-големия звяр. А това, че не бих се нарекъл програмист, е съвсем друга тема. 

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Antares said:

Тия числа ги считах за ламерски и когато бачках сисадмин

Аз мога само вкъщи да си играя. Ако броях и времето в офиса, сигурно щеше да е двойно повече, но няма как.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, netrootbg said:

Аз мога само вкъщи да си играя. Ако броях и времето в офиса, сигурно щеше да е двойно повече, но няма как.

 

Ти да не би да си почнал да работиш след толкова години???

Link to comment
Share on other sites

И като сме тръгнали с простотиите (преди да е дошъл горския и да ни изгони) - нали знаеш какво прави сисадмина след смъртта? Пак нищо :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Събудих се тая сутрин по традиция към 4 и изгледах това нещо... Еми.... "БАХ МАА МУ, РАНГА!!!!", "Стига бе, бат Митьо, ти ни утрепа" и прочее и прочее... 
 



Препоръчвам да се гледа на поне 65 инча.... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Баси, няма ли фенове на Kerbal Space Program? След доста мъки в началото, най-накрая успях да сглобя една прилично голяма космическа станция от няколко модула в ниска орбита. Проблемът е реализма на физиката и факта, че управлението е направено така, че да наподобава технологиите от края на 60-те и началото на 70-те години. Скачването на големи и ръбати модули в ниска орбита си е сериозно изпитание и така човек на практика може да оцени с какво е трябвало да се справят пионерите в космоса в онези години. :)

kerbal-spacestation.png

Link to comment
Share on other sites

On 10/28/2019 at 12:06 PM, Antares said:

The Outer Worlds е изключително приятна игрица.

 

Случайно видях в озон.бг, че цената вече й е паднала под 1/2 и някак си се сетих, че беше споменавана в тази тема.

Успя ли да я минеш, та да споделиш някакви впечатления?

По принцип я бях загледал още като излезе, защото ми се видя приятна. На ревютата изглеждаше нещо по средата между Mass Effect Andromeda и Bioshock, но не ми се рискуваше със 120лв. Сега, за 50 бих се прежалил.

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, w00x said:

Повече към Fallout 3/4 отива

 

Да, гледах току-що някакъв  трейлър, в който казваха, че е от разработчиците на първите fallout-игри.

Поръчах я вече, ще я видим.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, deus_pld said:

 

Случайно видях в озон.бг, че цената вече й е паднала под 1/2 и някак си се сетих, че беше споменавана в тази тема.

Успя ли да я минеш, та да споделиш някакви впечатления?

По принцип я бях загледал още като излезе, защото ми се видя приятна. На ревютата изглеждаше нещо по средата между Mass Effect Andromeda и Bioshock, но не ми се рискуваше със 120лв. Сега, за 50 бих се прежалил.

Играта ми беше много приятна за изиграване, но е доста кратка. Минах я два пъти и зарязах на третия. Доста приятна игрица, има леко разнообразие откъм билдове на героя, оръжията бяха малко и не чак до там разнообразни. Историята е интересна и в духа на класическите Fallout-и твоите решения имат значение. Определено ми беше приятно да я изиграя и не съжалявам, че я купих на пълна цена.

Link to comment
Share on other sites

Anno 2205 е уникална зарибявка, докато не минеш през всички основни мисии, след което бързо омръзва. :lol:

При мен това се случи на 65-то ниво (виж по-долу урбанизацията на главния регион). Все пак си струва стотинките, за които може да се вземе в момента - платих някъде към 20 нашенски кинта, което вклюва и DLC-та. Клипът е на 4K@60FPS, така както ми е настроена играта и каквито са възможностите на монитора. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Godfather said:

Anno 2205 е уникална зарибявка, докато не минеш през всички основни мисии, след което бързо омръзва. :lol:

При мен това се случи на 65-то ниво (виж по-долу урбанизацията на главния регион). Все пак си струва стотинките, за които може да се вземе в момента - платих някъде към 20 нашенски кинта, което вклюва и DLC-та. Клипът е на 4K@60FPS, така както ми е настроена играта и каквито са възможностите на монитора. :)

 

 

 

Кога па ги мина ей така, мисир с мисира ти?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, w00x said:

Изглежда готино, но можеха да се постараят повече с разнообразието в архитектурата.

Вероятно не са искали играта да стане много натоварваща за видеокартата. Въпреки, че тази функция с камерата почти не се използва по време на игра. Кой знае. Между другото в оригиналния клип има един-два пропуснати кадъра, просто емВдивията ми на моменти се задъхва на 4К@60FPS. :)

1 hour ago, RaptoR said:

 

Кога па ги мина ей така, мисир с мисира ти?

Мисир, играта се играе супер тарикатски, в момента, в който и хванеш цаката. Номерът е просто да поддържаш положителен баланс на корпорацията (колкото повече, толкова по-добре естествено). Така яко и твърде лесно трупаш мангизи за всичко, което ти трябва. През деня, когато иначе бачкам, я оставям да върти и да трупа мангизи и така от време на време пускам поредния строеж. :lol:

 

ПП. Мога да пусна клипове и от другите развити колонии в Арктика, тундрата (тя идва с едно от DLC-та) и естествено на Луната. Луната е ключова с това, че в момента, в който стигнеш до фюжън реактора, получаваш почти неограничен източник на енергия за всички колонии. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Godfather said:

Мисир, играта се играе супер тарикатски, в момента, в който и хванеш цаката. Номерът е просто да поддържаш положителен баланс на корпорацията (колкото повече, толкова по-добре естествено). Така яко и твърде лесно трупаш мангизи за всичко, което ти трябва. През деня, когато иначе бачкам, я оставям да върти и да трупа мангизи и така от време на време пускам поредния строеж. :lol:

 

ПП. Мога да пусна клипове и от другите развити колонии в Арктика, тундрата (тя идва с едно от DLC-та) и естествено на Луната. Луната е ключова с това, че в момента, в който стигнеш до фюжън реактора, получаваш почти неограничен източник на енергия за всички колонии. 


Всичко това ми е ясно, аз също съм напред, но пусто нямам никакво време за игра, не съм я пускал не знам колко месеца... 

Чудя се дали пък вече и не отшумява мерака за игри с годините... Ама се съмнявам силно... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Начиии, мерака е до гроб :lol:

Времето и възможностите намаляват. Поне съдейки по себе си. Само купувам игри и ги трупам на секцията, а ексбокса не съм го включвал от два месеца сигурно...

Последно миналата седмица си купих The outer worlds, която коментирахме тук. Още ми  стои в жабката на колата, неразпечатана, както си дойде от озон.бг :blush:

Doom Eternal чака, изигран до половината, The division 2 стои едвам започната, Dying light и Metro Exodus също,  Ori and the blind forest,  а сега и тази.  Пълен срам... Стоят и чакат да се пенсионирам, евентуално, след 30 години... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, deus_pld said:

Начиии, мерака е до гроб :lol:

Времето и възможностите намаляват. Поне съдейки по себе си. Само купувам игри и ги трупам на секцията, а ексбокса не съм го включвал от два месеца сигурно...

Последно миналата седмица си купих The outer worlds, която коментирахме тук. Още ми  стои в жабката на колата, неразпечатана, както си дойде от озон.бг :blush:

Doom Eternal чака, изигран до половината, The division 2 стои едвам започната, Dying light и Metro Exodus също,  Ori and the blind forest,  а сега и тази.  Пълен срам... Стоят и чакат да се пенсионирам, евентуално, след 30 години... 


Същата работа съм и аз!!!  

Link to comment
Share on other sites

On 9/14/2020 at 2:39 AM, w00x said:

На мен нещо ми изчезва меракът да уча тепърва нови игри, затова си играя едно и също предимно. :)

Аз някак си не мога да свържа учене и игри в едно, ама ти си знаеш. :lol:

 

Ето клип и от лунната база, вече на ниво 75, но Луната не е основен фокус за строежи (всичко излиза адски скъпо), само най-необходимото, което е нужно за земните колонии - основно енергия от термоядрен синтез и разни специфични ресурси. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...