Jump to content
BulForum.com
veseo

Какво да играем

Recommended Posts

Не говоря за правдоподобност на събитията, а за цялостната атмосфера, кинематография и т.н.

Не, не говори за атмосфера! Тя никак няма да ти хареса, стига да имаш някаква дори и бегла възможност да я усетиш. Вярно, адреналинът в началото е много яко нещо, ама после....

За кинематография обаче не мога да споря, понеже за разлика от теб, аз съм захранен с чирпанска пържена попара от невръстен, вместо с чипсове и пуканки с масло. Та тук признавам си, че губя.

П.п. Ама въпреки всичко си мисля,  дето безразборно подскачане, мяткане и пуцане на сбирщина пъпчиви уонабита няма нищо общо с реализъма, пък колкото и да са шаренки картите!

Казах, че изглежда като във филмите. Не съм присъствал на истинска междугалактическа битка, за да ти кажа до колко е "реалистична".

Ами гледай си филмите и не се напъвай да говориш за реалистичност Ве, Мен!

Наистина не искам да те заяждам, понеже ставаш все по-забавен  :)

Edited by gado

Аз говорех за "реалистично", до колкото това може да се отнесе към фантастичен филм!

Ти реши, че "реалистично" в онзи контекст за Star Wars, се отнася към истинска война, в която и ти не си участвал, между другото.. И тук пак се връщаме към тълкуването на думите в контекста и задаването на доуточняващи въпроси.

Ангел!

Безнадежден си, щом стигна до това, че да вадиш семантика извън контекста и да ме замеряш с нея!

Отказвам повече да си играя с тебе, щото ще започна да те обиждам!

П.п. Пък аз си мислех, че само хората на възраст страдат от ЕД....

Знам, че има фенове на gta v за това го пускам тук. Сайта твърди, че играта е безплатна за 1 седмица. 

https://m.timesofindia.com/gadgets-news/gta-v-is-now-free-on-epic-game-store/articleshow/75752969.cms

Edited by vikktorpenchev

Още една невероятна изненада от Epic Games - Civilization VI е безплатна!

Извън тази невероятна промоция, Civilization VI е на двойно по-висока цена от хита на миналата седмица GTA V.
След като миналата седмица имаше промоция на GTA 5, днес популярният магазин за игри надскочи себе си, като пусна безплатно хитовата Civilization VI. Играта едва ли има нужда от представяне, но именно това е последното попълнение от епичната поредица стратегии. Създайте своя империя, подобрете културата си и се състезавайте срещу най-големите лидери в историята, за да изградите цивилизация, която ще издържи на изпитанието на времето. Побързайте, защото безплатна промоция е валидна до 28 май, но веднъж свалена играта остава ваша и занапред.

Минимални системни изисквания:
ОС: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процесор: 2.5 GHz
RAM: 4 GB
Видео: 1 GB+ (DX 11)
Място на диска: 12 GB
Edited by torbalan