Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Колкото да върнем темата обратно в наши дни, минавам само да кажа, че пробвах днес The division 2 и изглежда доста приятна игра. Това ми е първи допир с Tom Clancy франчайза, така че няма как да я сравнявам с други, но със сигурност ще я разцъкам по-сериозно като превъртя Doom.  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само да вметна, че Том Кланси е писател. Няма такъв франчайз. Просто по негови книги/идеи са направени една камара игри. 

Link to comment
Share on other sites

"Tom Clancy's is a branding used by video game company Ubisoft for video games, some of which feature the works of American author Tom Clancy while a majority of the games are unrelated to Clancy's work. The various sub-series are unrelated to each other, although most are shooters in modern or near-future military settings."

 

Мда, ако вярваме на уикипедия, изглежда че Убисофт просто ползват името му като търговска марка.

Между другото, софийският филиал на Убисофт е участвал в разработката на The division 2, та има и българска следа :) 

Link to comment
Share on other sites

Аз съм играл първия The Division. Картата е страхотна. Толкова много детайли. На моменти започва да се повтарят, но това изобщо не е толкова досадно, колкото е при други игри. Това, че се движиш  единствено пеш, определено помага за потапянето в атмосферата.

 

Не съм свършил основните мисии обаче, защото го играех с един приятел, а той спря да играе, защото "не му остава време". Надявам се скоро да започне пак. Играта е много забавна, когато не играеш сам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз пък се възползвах от принудителния мързел да разровя библиотеката с класики. Котори-мОтори, джедайски академии, хейлота, Команд енд конкуеър... Баси кефа!

Напънах и Роуг скуадрон-а, ама нещо не се разбра с многоядрения ми процесор, та ще ровя за решение с бележка в кода, вместо всеки път да му давам досадното - Сет афинити.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Че кво му плащаш!?

Благодаря за линка. Изобщо не ми беше хрумвало, че някой ще се занимава да ревитализира подобни антики.

Link to comment
Share on other sites

Да. Сайтът е пълен с много стари игри, всичките направени така, че да работят на модерни операционни системи. Редовно има и много намаления.

Link to comment
Share on other sites

Кажете някой shooter май се води жанра , нещо като CS , да играем в нас онлайн един срещу друг , но да върви на лаптоп с вградена видео карта , 1.8 процесор , 6 ГБ рам ..  абе старичък модел . Играехме преди soldier of fortune , ама тя пък е прекалено слабичка и старичка . Нещо да не е чак толкова старо , но с малки изисквания .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

90eb6ae4934cf74a86b51cb0d844a494441db924

 

Бях забравил, че играта трябваше да излезе през април. Не мога да разбера защо се напъват да правят "идеалния" рилийз и го отлагат чак за септември. Според мен от CD Projekt Red правят грешка, ама те си знаят. Ако играта обаче наистина не излезе уникална зарибявка ще е голяма излагация. Пък може и заради това да я бавят, кой знае. :)

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, netrootbg said:

Бахти и трелъра. Да вземат и някой подобен филм да направят.

 

 

Погледнала се Мария, и пак в тия...

Що не вземат да развият историята от първата и втората игри, ами зациклиха да пудрят една и съща тъпотия с все повече и повече шарения!?

Link to comment
Share on other sites

Много я разводниха историята от първите 4 игри. Аз последно играх 3тата част на втората игра. :D Тази, която се развива в Константинопол. След това съм си приготвил Black Flag и Syndicate.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, w00x said:

Много я разводниха историята от първите 4 игри. Аз последно играх 3тата част на втората игра. :D Тази, която се развива в Константинопол. След това съм си приготвил Black Flag и Syndicate.

Черното знаме е свежа откъм развитите възможности за морски битки и ъпгрейди на кораба. Но като сторилайн е съвсем посредствена. Същата история като всичко останало, след като главният герой беше изпечен от райската ябълка.

 

Според мен една читава игра с продължения би трябвало да съдържа история която да преживяваш и да се развива. А не да бъде една и съща история, но намазана с различна палитра боички. Какъвто е примерът с Асасинс крийд и Далечния крясък. Те са типичният пример за наистина окендзани игри, които иначе имаха огромен потенциал. Но бълването на конвейер на заглавия, предназначени за типичният любител с два леви палеца, на конзоли до това води.

 

П.п. Ама то в последните години модата е, когато си купуваш игра, да получаваш 100 гиги шаренко и гига и половина смисъл.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gado said:

 

Така е. Куца малко историята, но играта е много приятна. И беше забавно с корабите и битките.  Syndicate също доста ми харесва. Добра идея е това да има двама герои. 1-2 неща ме дразнеха, но играта е доста добра.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, netrootbg said:

Така е. Куца малко историята, но играта е много приятна. И беше забавно с корабите и битките.  Syndicate също доста ми харесва. Добра идея е това да има двама герои. 1-2 неща ме дразнеха, но играта е доста добра.

Историята не просто куца малко, а отлетя далеч у лео!

Аз съм сигурен, че няма човек, играл първите две части, дето да не получи полюции при мисълта, че ще разбере повече за Създателите, историята им и синергетиката, довели до тази история. Както съм и сигурев, че същият този фен ще се наака от кеф ако разбере истината за противостоенето на темпларите и произходът им. И наистина не ми се мисли колко деца нямаше да бъдат заченати, ако играта беше тръгнала по логичния си път и беше преминала в настоящето и близкото и далечно бъдеще.

 

П.п. както вече казах - Яко опропастена идея, която инак имаше огромен потенциал!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Тя историята на Assassin's Creed никога не е блестяла. Първата ми беше интересна, защото беше една от първите игри с такава механика. Втората ми беше интересна, защото ми харесва колко са живи градовете.
Аз лично играя игрите заради геймплея, а не толкова заради историята.

 

Игра с дълбока "история" е Journey. Друга, която получава много хвалби за историята си, е Spec Ops: The Line. Аз лично я изиграх, но не я "усетих" толкова, колкото я хвалят...

 

Между другото, Star Wars : Battlefront 2 е 9.99 ЕВРО в момента. Вчера я изтеглих с един приятел иииииииииииии ме разпори от крашове тая игра. 13 пъти ми крашна докато се опитвах да играя. Просто ми изяде нервите.
Бях се засилил да я рефъндвам. Днес правих някаква вуду магия и май успях да я стабилизирам, защото играх 30 минути без да ме изхвърли. Дано съм я оправил, защото изглежда хаотична и забавна. :) И визуално изглежда страхотно. Картите дават усещането за истинско бойно поле.

Link to comment
Share on other sites

Батъл фронт е точно същата тъпота, като новите рицари на старата република. Само дето не е толкова напудрена и не таи надеждата, че позастаряващите фенове ще пълнят нечии гушки. Просто, защото е излязла преди доста години.

То е все едно да твърдиш, че CS има някакъв смисъл и, че разказва история.

А Асасинс крийд блестеше с история до началото няа втората си част. После се превърна във Фар Край.

 

Аз лично не обичам да играй с пъпчиви недорасляци. За това и приключих с Уортъндър-а. Та искам да ти кажа, че кооп-а и якото шаренко е нещото, дето наистина ме кара да гледам под око всеки нов продукт.

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за Батълфронт от 2017-та, а не предния.

А и аз не я споменах във връзка с историята. Затова съм я сложил на нов ред. Не знам защо споменаваш това за ЦС.. :)

 

Spec Ops: The Line е сингълплейър игра.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gado said:

Аз лично не обичам да играй с пъпчиви недорасляци. За това и приключих с Уортъндър-а. Та искам да ти кажа, че кооп-а и якото шаренко е нещото, дето наистина ме кара да гледам под око всеки нов продукт.

Поради същите причини Бетесда пецакаха Fallout с последния екскремент 76, след което ги проклех завинаги. :lol:

 

28 minutes ago, w00x said:

Аз говоря за Батълфронт от 2017-та, а не предния.

А и аз не я споменах във връзка с историята. Затова съм я сложил на нов ред. Не знам защо споменаваш това за ЦС.. :)

 

Тия Батълфронтове са пълна бозица. Верно, доста шарена, но бозица. Пробвай Jedi: Fallen Order.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Godfather said:

Поради същите причини Бетесда пецакаха Fallout с последния екскремент 76, след което ги проклех завинаги. :lol:

Бетесда, с малки изключения, провалят всичко, до което се докоснат напоследък.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, deus_pld said:

Бетесда, с малки изключения, провалят всичко, до което се докоснат напоследък.

Така е. Само заради съсипването на Fallout си заслужават да бъдат отсвирени завинаги. Поради тази причина се отказах изобщо да поглеждам Skyrim.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Тия Батълфронтове са пълна бозица. Верно, доста шарена, но бозица. Пробвай Jedi: Fallen Order.

 

Не са бе, знаеш ли каква е забавна. :)

В началото играта беше тотален бълвоч, но с безплатни ъпдейти сложиха още сигурно 4 пъти толкова съдържание. Платих 20лв за нея и съм сигурен, че само докато изиграя кампанията и всичките карти/режими по веднъж - ще ми се съберат 20-30 часа. Тичаш, криеш се, тотален хаос. Винаги ме е кефило това, когато го показаха с Battlefield 1, но там нещо не ми допадна. Тук ми харесва повече.

 

Ако не си обръщал внимание през последните няколко месеца, а се водиш от първоначалния отзвук, предлагам да погледнеш някое ъпдейтнато ревю.

 

Картите са просто уникални. Страшно детайлни.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...