Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз още не съм пуснал No Man's Sky. Взех си я след като обявиха VR ъпдейта. Всички казват, че е станала това, което е трябвало да бъде в началото.

Link to comment
Share on other sites

Баси, с тая повсеместна изолация се очертава да си изиграя всички стари игри в картотеката отново за нула време. Лошото е, че нещо не виждам нови заглавия, които наистина да зарибяват. :lol:

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, w00x said:

Аз още не съм пуснал No Man's Sky. Взех си я след като обявиха VR ъпдейта. Всички казват, че е станала това, което е трябвало да бъде в началото.

Сегашния NMS ми е много приятна игра за цъкане. Но зависи какво очакваш. Доста тромава и мудна е откъм action. Световете и космоса са приятни за окото. Има доста grind. Аз намерих в нета начин доста бързо да забогатея, та това направи игрицата малко по-лесна. Огромен time sink e, но пък на мен поне ми е приятен. За това да похвърча в космоса, да мина някой-друг куест преди лягане е перфектна!

Link to comment
Share on other sites

Аз на PS4 съм я подготвил да я играя. :) В началото не беше много добре VR-а, но от тогава са пуснали пачове за подобряването му и уж е окей. На Индекса ще е в пъти по-добре де...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

Аз на PS4 съм я подготвил да я играя. :) В началото не беше много добре VR-а, но от тогава са пуснали пачове за подобряването му и уж е окей. На Индекса ще е в пъти по-добре де...

Абе и аз имам PS VR, но нещо не съм очарован от резолюцията и възможностите. Сърбят ме ръцете за Индекс-а, ама все още се въздържам, че почна ли да харча - отиде та се невидé. Миналата седмица си получих фирмения бонус, обаче имам други приоритети в момента.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Какво си играл? Някои игри са много зле, но други са изненадващо добре с оглед технологията. И нека не забравяме разликата в цената. :D

Не те ли е страх малко от евентуална криза с тия фриволни харчове? :(

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, w00x said:

Не те ли е страх малко от евентуална криза с тия фриволни харчове? :(

Да пробвам да отговоря от негово име и да видим дали ще позная. Той точно покрай кризата ще харчи пари и то за покупка на мега изгодни акции ;). Дали познах?

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, w00x said:

Какво си играл?

Doom VR, Star Trek Bridge Crew, Farpoint, Torn и една камара дребни заглавия като Pinball FX2 VR. Просто резолюцията е много зле, да не говорим, че самото изпълнение на каската е доста нескопосано - повече от два часа не мога да издържа, адски е неудобна на моменти.

 

7 minutes ago, netrootbg said:

Да пробвам да отговоря от негово име и да видим дали ще позная. Той точно покрай кризата ще харчи пари и то за покупка на мега изгодни акции ;). Дали познах?

Позна, макар и да не става въпрос само за акции. То това ми е и основния приоритет в момента. Ако нещата с краткосрочните позиции вървят както се очаква, ще има допълнително повечко кеш и тогава мога да си позволя харчлъка за тази глезотия. Но засега всичкия кеш заминава по предназначение, защото такава възможност НЕ ТРЯБВА и е направо престъпно да се изпуска. :lol:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Godfather said:

Позна, макар и да не става въпрос само за акции. То това ми е и основния приоритет в момента. Ако нещата с краткосрочните позиции вървят както се очаква, ще има допълнително повечко кеш и тогава мога да си позволя харчлъка за тази глезотия. Но засега всичкия кеш заминава по предназначение, защото такава възможност НЕ ТРЯБВА и е направо престъпно да се изпуска. :lol:

Аз от лакомия още държа над 20% в кеш. Чакам да паднат още, ама да видим. Трябва да взема да ти пиша да споделиш към какво си се насочил, че ми е много интересно.

 

И за да не разводнявам темата. Някой да препоръча някоя хубава игра за PS4 или PC. Чудя се с какво да убивам свободното време.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Doom VR, Star Trek Bridge Crew, Farpoint, Torn и една камара дребни заглавия като Pinball FX2 VR. Просто резолюцията е много зле, да не говорим, че самото изпълнение на каската е доста нескопосано - повече от два часа не мога да издържа, адски е неудобна на моменти.

 

От тези само Фарпойнт има прилична графика във VR. Играта с най-добра VR графика за PSVR е Wipeout: Omega Collection. Пробвай я ако я имаш. Супер е. Нищо общо с размазаността на другите.

Според хората, които съм гледал да я обсъждат, PSVR каската е най-удобна от всички каски за VR. Затова и новия HTC Vive е със сходен дизайн. Някак и на мен ми се струва по-удачно основната носеща част на захвата да е на челото, а не зад главата (като при Окулус, Индекс и стария Вайв). Аз лично нямам проблеми с носенето. Имам проблеми със запотяване тогава, когато не я сложа правилно. Имам проблем и тогава, когато я стегна прекалено. Притиска ми кокълчето, което стърчи отзад на черепа и с времето просто не ме свърта на едно място.

 

1 hour ago, netrootbg said:

И за да не разводнявам темата. Някой да препоръча някоя хубава игра за PS4 или PC. Чудя се с какво да убивам свободното време.

 

Какви игри харесваш?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, w00x said:

Какви игри харесваш?

Assassin's Creed, Watch Dogs, Uncharted, Call of Duty, Far Cry, Mafia 3, Prototype. На Assassin's Creed последно съм играл където действието се развиваше в Лондон. Следващите не съм ги пробвал още. Иначе всичко от преди това съм играл. Онази която беше във Франция нещо я прекъснах. Много флегматичен ми се стори героят. Трябва да взема пак да я пробвам.

За тия се сещам на първо време. Май всички от изброените основно на PS4 съм ги играл. На компютъра от време на време пускам Warframe, но нещо не ме грабва като цяло.

Трябва да взема да ти снимам какви игри имам и да ти дам някоя ако си я играл.

Link to comment
Share on other sites

Играй God Of War тогава. Може да започнеш от God Of War 3: Remastered ако не си я играл, преди да преминеш към последния. Новия е различен от старите. По-сериозен е.

Watch Dogs 2 ако не си я играл.

GTA 5.

Mad Max.

Ratchet and Clank.

Tomb Raider, Rise of The Tomb Raider, Shadow Of The Tomb Raider

Gravity Rush 2

Nier: Automata

Batman Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Knight. Първите 2 ги има бъндъл на 1 диск двете игри. За около 20-25лв можеш да ги намериш втора ръка. 50лв е нова, когато не е на разпродажба. Иначе и за по-малко ги има. Третата мога да ти я дам. :)

 

Това се сещам за PS4. Повечето ги има и за PC, но не е проблем да се играят с контролер, затова и ги споменавам. Иначе нямаше изобщо да ги напиша. Много мразя да играя FPS с контролер...

 

За PC:

 

новите Wolfenstein игри, след The New Order.

Brutal Legend.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, w00x said:

 

Имам някакъв спомена, че съм играл някакъв god of war, обаче не мога се сетя на какво. Ще я погледна.

Watch Dogs 2 съм я играл и сега в момента я играя втори път.

GTA 5, Mad Max, Ratchet and Clank, Gravity Rush 2,  Nier: Automata не съм играл. Ще ги видя.

Shadow Of The Tomb Raider мисля е минах цялата.

Имам няколко игри Wolfenstein. Трябва да видя коя до къде съм стигнал. Малко еднообразни са май. Не са лоши, но играя играя и малко ми писва.

И аз много много не обичам да играя FPS с контролер. За съжаление, не винаги се случва да са на PC.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, w00x said:

 

Играта с най-добра VR графика за PSVR е Wipeout: Omega Collection. Пробвай я ако я имаш.

Благодаря, ще я погледна тази.

 

7 hours ago, netrootbg said:

И аз много много не обичам да играя FPS с контролер. За съжаление, не винаги се случва да са на PC.

Ванка, задължително пробвай от шутърите Fallout 4 с всичките DLC-та. Номерът е, че има един "трик", наречен V.A.T.S., който прави стрелбата с контролер нещо съвсем различно от традиционните FPS. Да не говорим, че все пак си е супер зарибяваща. Другото, което задължително трябва да минеш е Witcher 3 Wild Hunt - уникална игра, която лично за мен е адски изнервящо да се играе с клавиатура и мишка. Точно последните две седмици минах отново през нея, но този път на PC-то, защото графиката е убийствена (особено с един специален мод). Естествено почнах я с клавиатура и мишка, но след първия час теглих майните и закачих един от PS4 Dualshock контролерите и се накефих максимално. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз преди 2 седмици си купих експанжъна на WOW battle for azeroth и там губя доста време. Но като цяло за 1 седмица се геърнах за райдове, което ми се вижда доста бързо. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

Аз преди 2 седмици си купих експанжъна на WOW battle for azeroth и там губя доста време. Но като цяло за 1 седмица се геърнах за райдове, което ми се вижда доста бързо. 

 

И на мен ми се струва бързо..

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! В момента съм на тема Diablo. До преди 2-3 години играех Diablo 2, след което закупих и третата част, но поради недостиг на време, зарязах двойката и така и не почнах тройката. Сега заради пустия му вирус и седенето вкъщи, май дойде време за третата част(нищо, че скоро излиза Diablo 4 :D ). Инсталирам, отварям, правя нов герой и... баси... нищо не разбирам. Нищо общо с втората част :D Таа... някой добър колега, не играе ли за да ме въведе, помогне и поиграем заедно, че да навляза в материята както трябва? :)

Link to comment
Share on other sites

Тук не знам дали има играещи D3. Мен ужасно бързо ми омръзна. Като излезна некромантския ъпдейт я заиграх пак и пак ми омръзна. Ако не разбираш английски принципно ще ти е трудно с всяка игра :) А иначе в самата игра не видях нищо чак толкова сложно...

Link to comment
Share on other sites

On 3/27/2020 at 12:18 PM, w00x said:

 

И на мен ми се струва бързо..

Абе оказа се, че не е чак толкова лесно. Лесното е да стигнеш до 440 item level. СЛед това от 440 до 460 е голям grind... 

Link to comment
Share on other sites

On 1/30/2005 at 4:48 PM, TITAN4O said:

Хей , момчета и момичета :laughing:

 

Както си джътках из НЕТ-а , попаднах на нещо :D

 

Само ще споделя , че става дума за ONLINE игра , която се разправя за битки между герой : warrior , Tank , Thief & Mage :)

Работата е там , че се биете , качвате скилове,купувате им брони и оръжия аве с една дума заребена е ап :D

 

Преди някъде около час я открих и започнах да я играя , и много много не съм запознат с играта , защото е на пълен английски език и малко се затормозявам (щот съм скаран с него) :rolleyes:

 

Нека обясня една стара но класическа игра - Dark stone .Това е едно класическо RPG подобно на DIABLO.По всичко личи че играта е старичка, и все пак е оценявам с **** за gameplay.Графиката в тези игри не е от наи голяо значение, но точно в тази игра намен ми харесва.Битките са разнообразни с много magik елементи разбирасе в зависимост с какув тип игра4 сте се избрали.Приятна игра на всички RPG маниаци! :inqn

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, w00x said:

То бива форумна некрофилия, но да се отговори на мнение на 15 години са си някакви нови висини. :D

 

Е па отде да знае? Сърчва нещо, излиза резултат и пише :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...