Jump to content
BulForum.com
veseo

Какво да играем

Recommended Posts

Трябва ми сериал за тази игра - Draft Day Sports: Pro Football 2020 ?

Знам , че има кракната версия, но при мен излиза съобщение за проблем и играта излита.

Star Wars Jedi: Fallen Order е егати и тъпата игра! Това е последното заглавие на ЕА, което пробвам с надеждата, че най-накрая са се научили как да правят истински игри. Бахти и буламача са сътворили! Тия идиоти окончателно закопаха Star Wars идеята! :evil:devil

Какво не ти хареса?

Това е едно от малкото отрицателни мнения за играта.

Just now, w00x said:

Какво не ти хареса?

Това е едно от малкото отрицателни мнения за играта.

Е как какво - всичко е като на игра от преди 10 години, като се започне с визията и се стигне до геймплея. Значи графиката за PS4 Pro е така омазана, направо имам чувството, че играя на някаква супер архивна конзола. Напъвам се нарочно да я играя и въпреки това ми писва на третата минута, баси. Преди малко я зарязах и си пуснах отново Wolfenstein Youngblood - имах чувството, че се възраждам, макар и самата игра да я приключих отдавна. :lol:

Хората това искат ако не си забелязал.

Геймплей като на старите игри. И като го получат, се оплакват, че играта е много outdated......

По същия начин мрънкат за Diablo 2 Remaster и като го получат, ще видят, че вече не им се прави едно и също нещо в продължение на 20 часа, единствено заради някакъв предмет.

Приятно съм изненадан от Rage 2. Преди години бях играл на стария ми Ексбокс първия Rage, койтоп беше игра с интересна концепция, но с безумно скучни и повтаряеми мисии, които в крайна сметка ме отказаха след първите 4-5 часа и я зарязах.

По принцип нямаше да обърна внимание на новата, ако не я бях намерил съвсем случайно на уникално ниска цена в ибей и импусивно я поръчах.

На пръв поглед нищо особено- поредният shooter-looter, но на втори поглед опрелено са я "барнали" в сравнение със старата: много по-динамични и разнообразни мисии, хубав и добре изглеждащ отворен свят, повече и по-интересни противници и тн. Е, има и доста бъгове, като  всяка нова игра напоследък, които се надявам, че ще се коригират със следващите ъпдейти.

С една дума- играта не предлага нищо ново под слънцето, но поне за мен е приятна изненада и си я разцъквам вече 3-4 дни без да ми е омръзнала все още.