Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Приключих оня ден Wolfenstein: Youngblood. Като цяло играта не е лоша, въпреки първоначалното стъписване от смяната на главния герой и няколкото периодично повтарящи се дразнещи моменти, на които не им е мястото точно в тая поредица. Последния бос беше бая труден, а финала остана отворен за още повече дивотии в следващата част. С една дума- играта не е шедьовър, но става да се изиграе един път. 

 

Минах първите 2-3 мисии на Anthem: красив свят, добре "барната" графика и толкова. Играта изглежда много добре, дори на моя старичък телевизор, но откъм съдържание- нищо ново, нищо интересно. Ходиш, пуцаш, луутваш и това е. Като се има предвид, че играта може да се вземе в момента втора ръка за 20лв може би си заслужава да се пробва, но наистина не струва нито стотинка повече от тия пари.

И явно наистина никоя не я играе, защото специално заради нея си платих един месец Xbox Live Gold (имаше някаква промоция за $1, та се прежалих) за да се пробвам да цъкам ко-оп с някой, чаках 5-10 минути и не ме свърза с никой... баси тъжното :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Anthem е абсолютен провал по множество параграфи. Имаше една много дълга статия относно ада и хаоса, което е било създаването ѝ. Така че не е учудващо, че е такъв полуфабрикат игра, чието създаване фактически е започнало 18 месеца преди обявената дата за release... И не е учудващ огромния отлив на играчи, след излизането ѝ в този ѝ вид. Твърдят, че няма да я изоставят, че ще продължи работата по нея, ама ми е трудно да си представя да успеят да се възстановят...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 10/31/2019 at 5:17 AM, deus_pld said:

Приключих оня ден Wolfenstein: Youngblood. Като цяло играта не е лоша, въпреки първоначалното стъписване от смяната на главния герой и няколкото периодично повтарящи се дразнещи моменти, на които не им е мястото точно в тая поредица. Последния бос беше бая труден, а финала остана отворен за още повече дивотии в следващата част. С една дума- играта не е шедьовър, но става да се изиграе един път.

Подкрепям - минах я за два уикенда без да си давам зор и да осъмвам до сутринта, както съм правил с немалко други игри. Смяната на B.J. с дъщерите му e добро попадение, вложили са и подобаващо количество хумор - на този скрийншот по-долу щях да се задавя от смях. :lol:

Иначе играта е кратка и макар и положените напъни са направили нещо като полуотворен свят, колкото да се издразни човек. Иначе става за неангажиращо пуцане, но определено ако се купува, трябва да е на сериозна прИмоция. Аз я купих за няма и двайсетина долара (канадски). :)

image.png

 

 

 

 

ПП. Това "нещо" изглежда впечатляващо! :punk

 

 

Link to comment
Share on other sites

...и което е адски дразнещо с тия ъъъ, ръкавички кат на Мики Маус, дето се появяват, когато погледнеш към ръцете си. А не дай Боже дая погледнеш към краката си! Тогава се превръщаш в същински Фики Стораро!

 

Не! Благодаря.... И без пари да ми я дават, барабар с VR-а, не бих се възползвал.

 

П.п. Конзолите eбaxa мамата на истинското гейм изживяване!!!

Link to comment
Share on other sites

Ти май не си слагал VR каска. Разбирам го само по това, как обсъждаш ръцете в играта. :) Там са, за да не се чупи имерсията. Много е странно да погледнеш във VR някъде по тялото си и да не видиш нищо. Шашкащо е за момент.

 

И нека не забравяме, че именно конзолите вкараха игрите по домовете на хората.

Не конзолите ги развалиха, а популяризирането. Дойдат ли парите, идва и ваденето на продукт на конвейр. Музика, филми, игри, без изключения. Трябва да е достъпно за масите, защото иначе няма да се продава, а ако не се продава....знаеш.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, netrootbg said:

Ще може да се играе само с VR очила...

Аз си имам PS VR, ама се опасявам, че това нещо няма да е подходящо да се играе на толкова ниска резолюция. Затова си мисля за поредното яко охарчване с Valve Index и това нещо от клипа. :lol::punk

17 hours ago, gado said:

П.п. Конзолите eбaxa мамата на истинското гейм изживяване!!!

 

Едно време дъртите каубои са говорели по същия начин за първите автомобили, които "убивали истинското изживяване от язденето на кон". :lol::rofl:

 

Link to comment
Share on other sites

Аз вече нямам никакво време за играене по цели дни и нощи... Като се замисля нищо не съм успял да доизиграя докрай последните 2-3 години. Последно бе FARCRY 4. Всичко друго е донякъде и зарязано... 

И да - конзолите са шитня! Казах! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Аз си имам PS VR, ама се опасявам, че това нещо няма да е подходящо да се играе на толкова ниска резолюция. Затова си мисля за поредното яко охарчване с Valve Index и това нещо от клипа. :lol::punk

Едно време дъртите каубои са говорели по същия начин за първите автомобили, които "убивали истинското изживяване от язденето на кон". :lol::rofl:

 


Не е нужно да се опасяваш. Можеш направо да си сигурен. :D И не е резолюцията проблема, а че играта ще е само за PC.

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:


Не е нужно да се опасяваш. Можеш направо да си сигурен. :D И не е резолюцията проблема, а че играта ще е само за PC.

Значи отидоха четири бона дотук ... :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Повече. Само очилата са USD1000. :) Поне изчакай да излезнат 3*** серия на nVIDIA преди да хвърляш парите. :)

I beg to differ! Системата (без монитора, защото вече си имам 4К гейминг монитор на Asus) е тотал $2,158 (американски) от Амазон барабар с всичките RGB гъзарии (тази цена може и още да се смъкне, защото Амазон изобщо в момента не е еталон за ниски цени). С още $1,000 за каската станаха $3,160 американски или $4,200 канадски. Иначе за енВдивията си прав, аз даже ако почна в момента да събирам тази система, няма да използвам същото видео, което не е на енВдивия, а на АМъДъ. :)

 

image.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Мислех, че ще я направиш поне с RTX 2080. Поне. :)
Щом ще я правиш с AMD 5700XT - ще се вместиш. И пак, тази карта е много слаба за процесора. Може да сложиш и по-малък.

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

С RTX 2080 ще дойде към още $400 канадски и играта заспива на три без коз. Така или иначе по начало и аз не бих сложил тази карта във въпросната машина, колкото и Лайнъс да ми е приятел. Сигурен съм, че понеже подарява системата в горното видео, затова е сложил точно тази карта, за да намали малко сметката за прахосване. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Недей да се гласиш още. :) Така като гледам, тая игра ще си е тотален пъзел. Дори Valve не могат да избягат от ограниченията на VR игрите.

Лайнъс наистина ли ти е приятел или образно го написа?

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

Недей да се гласиш още. :) Така като гледам, тая игра ще си е тотален пъзел. Дори Valve не могат да избягат от ограниченията на VR игрите.

Лайнъс наистина ли ти е приятел или образно го написа?

Не ми е точно приятел, но се познаваме. Преди години офисите ни бяха един до друг. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

тази цена може и още да се смъкне, защото Амазон изобщо в момента не е еталон за ниски цени


И никога не съм видял да са били - точно обратното...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Не ми е точно приятел, но се познаваме. Преди години офисите ни бяха един до друг. :)


Супер. Какъв малък свят. :)

Аз не съм му голям фен. Видеата му са информативни, но малко ме дразни докато обяснява и ненужните lame шеги са просто cringy. :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:


Супер. Какъв малък свят. :)

Аз не съм му голям фен. Видеата му са информативни, но малко ме дразни докато обяснява и ненужните lame шеги са просто cringy. :)

Ами точно това го прави да изтъква пред другите. В почти всяко видео се прави на ударен нарочно, но иначе е абсолютен гений. Някъде мисля беше 2006-2007, когато се запознахме. Той беше все още студент в BCIT (местния технически университет) и работеше за една китайска фирма NCIX. Аз по това време работех за друга китайска фирма в съседен офис и почти всеки ден се засичахме, да не говоря колко неща сме изкупили от тях. Звездата му все още не беше изгряла тогава, но с клиповете, които почна да прави за китайската фирма, беше ясно, че има огромен талант за това. Майтапът е, че и двете китайски фирми, за които работехме с него фалираха, макар и по различно време. Сега вече върти бизнес за милиони в тубата, който си е изцяло негово дело - на практика всички големи световни производители се изтрепват да му пращат уникален и скъп хардуер, само и само да им спретне някой и друг клип. :)

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Godfather said:

Аз си имам PS VR, ама се опасявам, че това нещо няма да е подходящо да се играе на толкова ниска резолюция. Затова си мисля за поредното яко охарчване с Valve Index и това нещо от клипа. :lol::punk

 

Едно време дъртите каубои са говорели по същия начин за първите автомобили, които "убивали истинското изживяване от язденето на кон". :lol::rofl:

 

Че не са ли!?! Ка`й чес`но, ама преди това стори някакъв знак ако си варващ!

 

Ангеле, имал съм съмнителната чест да пробвам и конзоли с кинетик и ВР цайси. Скопена и тъпа история, вервай ми! Или моят брейн е много труден за лъжене, или бая хляб има да се изпече, преди тия простотии да заслужат отделянето на ендорфини, адреналин... и прекъм, преди да заслужат наистина вниманието ми.... Което с предходното, май е едно и също!

 

П.п. Казах!

       И ако някой има мерака да си го преместя в другия крачол, може да дойде да ми го направи собственоръчно.  ;)

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, gado said:

 

       И ако някой има мерака да си го преместя в другия крачол, може да дойде да ми го направи собственоръчно.  ;)


Явно силно желание те е налегнало някой да го бара и мести!!! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gado said:

Ангеле, имал съм съмнителната чест да пробвам и конзоли с кинетик и ВР цайси. Скопена и тъпа история, вервай ми! Или моят брейн е много труден за лъжене, или бая хляб има да се изпече, преди тия простотии да заслужат отделянето на ендорфини, адреналин... и прекъм, преди да заслужат наистина вниманието ми.... Което с предходното, май е едно и също!

 

Кинетикът е за деца.

Какви VR очила си пробвал?

Link to comment
Share on other sites

Начи може и неандерталец да ме наречете, ама това си е просто ход на Valve да си продава VR сета. Може и да е прекрасна VR игра, но няма да е Half Life, която беше приятен шутър с добра комбинация от екшън и интересна история, а не някакъв пъзел. Ще е просто някакво VR изжиявяване в Half Life вселената, кеширащо от целия хайп покрай серията и огромния интерес към евентуална трета част.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...