Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Здравейте !!

Не ми се почва нова тема,и затова ще пиша тука.Блокирах на 4-та мисия на Hitman 2.Ако някой я е превъртал да ми пусне едно ЛС плс

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мба... Де да знам. В съзнанието ми има две фракции :starwars . Call of duty и Brothers in arms... Пък може и sims 2 или една студена боза докато се чудиш кое да избереш... :blowup:

Link to comment
Share on other sites

момчета(и момичета разбира се), ако някой е играл на Onimusha 3 , нека ми каже мнение и дали си заслужава да я тегля.(зарибих се веднъж като й видях трейлърчето по GameGuide - MM). Ако поста ми не е точно за тук - делл с големия ботуш. :D

Peace 2 aLL\/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Escape: Yavin 4 - адон към JA.Велико!!! 13 нови мисии!

Между другото търся JK: Lady Jedi.Пустите руснаци не го дават за Downloads.Искат 200 рубли(около 5 евро).Не че е проблем, но доколкото разбрах го доставят само в Русия.Ако някой има инфо, моля да сподели ;)

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

Между другото търся JK: Lady Jedi.Пустите руснаци не го дават за Downloads.Искат 200 рубли(около 5 евро).Не че е проблем, но доколкото разбрах го доставят само в Русия.Ако някой има инфо, моля да сподели ;)

 

Ето ти линка за Мулето :

 

ed2k://|file|Star%20Wars%20Lady%20Jedi%20(rus).ISO|631603 200|656DBC16C767FA7385BE74B4032043AA|h=2GLGT7O2Q3M MHFZ5QTJ2LPCEAO4XIUOM|/

 

Аз го имах , него или подобен ,но нещо не бях особенно впечатлен и го изтрих(трябва ше ми място) преди седмица :(

Виж ТОЗИ адрес,мисля ,че ще намериш интересни неща.

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли дали има други преведени на български игри освен "Тhe Black mirror" и "Тайната на сребърната обеца"??Куестове имам впредвид.Преди време играх Черното огледало и се накефих много :punk .Така,че ако някой знае подобна преведена на български игра ще съм му много благодарен!

Link to comment
Share on other sites

Roller coaster 3

В началото е малко трудно , но като свикнеш (един-два часа) започваш да се кефиш ;)

ето линк към един сполучлив screenshot .

 

Eeeeeeeee. защо го показа ся тоя шот... пак се зарибих и трябва да си я тегля ся... тц тц тц.

 

Знаете ли дали има други преведени на български игри освен "Тhe Black mirror" и "Тайната на сребърната обеца"??Куестове имам впредвид.Преди време играх Черното огледало и се накефих много :punk .Така,че ако някой знае подобна преведена на български игра ще съм му много благодарен!

 

ето ти страницата на Gramis.. виж кои игри са превели : Gramis

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае дали ще излизат нови игри от поредицата Star Wars (защото много сам се заребил тия дни ) ? И кога ?

Edited by Bruss
Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да знае дали ще излизат нови игри от поредицата Star Wars (защото много сам се заребил тия дни ) ? И кога ?

Ами щом толкова си се заребил погледни в официалният сайт! Няколко поста по-нагоре има още малко инфо.JK: Ladi Jedi вече я играя, макар че не съм много въодушевен Дарт Вейдър да ми говори на руски.Все пак става игрицата - щом въртим мечове... :starwars:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Трябва ми нещо от рода на Hitman или Max Payne,което да тръгне на:

Pentium Celeron 2000MHz

Memory 256MB SDRAM

RIVA TNT2 M64 32MB :bgrin:

 

10x

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Препоръчайте ми някое RPG, базирано върху Д&Д, което да го има на вареза! Падам си по "сериозни" такива, а Балдурс Гейт и Невъруинтър Найтс ги минах вече, уви (даже и неофициални допълнения свалях, ама ми писнаха вече...) Че от 3 месеца нон-стоп игра на човек и ВоВ може да му омръзне... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...